טיול לדרום אמריקה

טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל, מצעד המנצחות

טיולי תרבות וטבע

טיול זה מתחיל בסנטיאגו, צ'ילה, כולל אזור האגמים המורחב, דרום פטגוניה, מפלי איגואסו והקרנבל בריו שבברזיל | 21 יום

פטגוניה, חבל ארץ פראי השוכן בקצה הדרומי של יבשת דרום אמריקה. הרי האנדים הגבוהים והרי הגעש העצומים והמושלגים הם הדומיננטיים בנוף, כמו גם קרחוני ענק הגולשים אל אגמי טורקיז למרגלות ההרים ומתנפצים ברעש גדול אל המים.


בפטגוניה יערות שונים ומיוחדים, מדבר צחיח וים סוער. האזור הוא ביתם של מהגרים, נוודים ואנשים יוצאי דופן שהתיישבו בסוף העולם: אורלי-אנטואן דה טונה, עורך דין צרפתי שהחליט להיות מלך האינדיאנים; קיד וקסידי, הפושעים הצפון אמריקנים שהתיישבו בחווה בפטגוניה ויצאו לשדוד בנקים נידחים; צ'ארלס דארווין, שערך בה מסעות חיפוש אחר חיות מוזרות וראשון מכולם - פרדיננד מאגלן,  אשר הקיף את היבשת במיצר הדרומי וסיפר על פטגונים - אינדיאנים ענקיים בעלי כפות רגליים עצומות.


ברזיל, ארץ טרופית יפה, משתרעת על פני שטח עצום של יערות גשם נרחבים באגן נהר האמזונס. יש בה חופים ארוכים ויפים וערים מרתקות הצופנות בחובן עושר תרבותי רב. ברזיל היא ביתם של שבטים אינדיאנים, שחורי עור אפריקנים ומהגרים אירופאים החיים בה יחד כבר מאות שנים, בהן יצרו תרבות, דת ומוסיקה המשלבים את המקורות השונים וצובעים את פניה העכשוויות של ברזיל. הטיול מבקר במפלי איגואסו האדירים על גבול ארגנטינה - ברזיל, ובעיר המופלאה ריו דה ז'ניירו הכלואה בין הרים גבוהים לחוף מקסים.

מסלול הטיול

ימים 1-2

ת"א-סנטיאגו

טיסת אחר הצהריים לאירופה ומשם לסנטיאגו, בירת צ’ילה. נחיתה למחרת בבוקר, התארגנות במלון ויציאה לסיור היכרות עם עיר הבירה של צ’ילה, המרכז הקולוניאלי וגבעת סן קריסטובל. לינה בסנטיאגו.

יום 3

הגעה לפוקון -השער לאיזור האגמים הצ'יליאנים

טיסת בוקר לאזור האגמים הצ’יליאני אל העיר טמוקו, נבקר בשוק במקומי של טמוקו ונמשיך בנסיעה נופית אל העיירה פוקון, השוכנת לחוף אגם למרגלות הרי האנדים. לינה בפוקון.

יום 4

פוקון, שמורת היער וורקהואה והמעיינות החמים

נצא לטיול רגלי אל שמורת יער וורקהואה, בו נמצאות לגונות יפהפיות, וכן מספר מפלים. בערב נצא לבלות ולהתפנק במעיינות החמים של האזור. לינה בפוקון.

יום 5

מעבר הרים מצ'ילה לארגנטינה

נסיעה מזרחה דרך מעברי הרי האנדים לארגנטינה. נעבור את הגבול, נבקר בשמורת הארוקריות האנדמיות לפטגוניה, ונמשיך בנסיעה נופית לעיירת הנופש סן מרטין דה לוס אנדס, השוכנת אף היא בנוף פטגוני קסום לצד אגם קרחוני. לינה בסן מרטין.

יום 6

דרך שבעת האגמים לברילוצ'ה

ניסע לאורך קטע  “דרך שבעת האגמים”, דרך העוברת בנופי היערות הוואלדיויאניים המרשימים עד לעיירה ברילוצ’ה, עיר השוקולד הנעימה השוכנת לרגלי רכס האנדים הגבוה. נסיעה לאורך חופי אגם נהואל הואפי, בין יערות הרים ואגמים. אחר הצהרים נצא לסיור נופי בסביבה הקרובה במהלכו נעלה ברכבל להר קמפנאריו שגובהו 1050 מ’, לתצפית על האזור. לינה בברילוצ’ה.

יום 7

הר טרונדור והקרחון השחור

נצא ליום טיול להר טרונדור, ההר האנדיני המסמן את הגבול של ארגנטינה עם צ’ילה, ומכונה “ההר הרועם”. הדרך עוברת בעמק קרחוני מרשים, משובץ באגמים. ביערות האזור נכיר את העץ האדום (Arrayanes) המיוחד לחבל ארץ פטגוניה. נעבור במפלי אלרסס השוצפים, נגיע אל רגלי ההר הגבוה, ונצא לסיור רגלי לעבר הקרחון השחור הנמצא בבסיס הטרונדור. ארוחת ערב נאכל במסעדת דון אלברטו המפורסמת. לינה בברילוצ’ה.

יום 8

"מעבר אגמים" - שייט לצ'ילה באגמי הקרחונים

היום נחצה את רכס האנדים לצ’ילה השכנה. המעבר לצ’ילה מתבצע בשייט באגם נאהוול וואפי, בנוף ציורי של האגם הקרחוני החודר אל לב הרי האנדים. נמשיך את השייט על אגם פריאס אל פוארטו אלגרה, ולאחר חציית הגבול לצ’ילה נחצה את אגם כל הקדושים (Todos los Santos) ונמשיך לנהר  Petrohueובמידה והזמן יאפשר נבקר במפלי Petrohue. לקראת ערב הגעה לפוארטו ואראס, ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 9

המעבר אל דרום פטגוניה, אל העיירה פוארטו נטאלס

הבוקר ניסע אל פוארטו מונט נצא לסיור קצר בעיר ונבקר בשוק אנחלמו הנמצא לחוף הים. בהתאם לשעת הטיסה נטוס לפונטה ארנס, העיר הדרומית ביותר בצ’ילה, השוכנת על מיצרי מאגלן. בעבר היתה זו עיר פורחת בגלל מיקומה כשער לנתיבי הסחר של דרום היבשת. המשך נסיעה בדרך המישורים אל פוארטו נטאלס. לינה בפוארטו נטאלס.

יום 10

שיט זודיאקים אל שמורת מגדלי הפיינה

בשעות הבוקר נצא לשיט מהמעגן שבפוארטו נטאלס לאורך הפיורד המרשים אולטימה אספרנצה (“התקווה האחרונה”), ונצפה בקרחוני בלמאסדה וסראנו. את ארוחת הצהריים נאכל בלב המסלול. משם נמשיך בשיט בסירות זודיאק לאורך נהר סראנו ובשעות אחר הצהרים נגיע אל שמורת מגדלי הפיינה. העברה לארוחת ערב ולינה בלודג’ כפרי בשמורה.

יום 11

יום טיול בשמורת מגדלי הפיינה

שמורת הטבע מגדלי הפיינה Torres del Paine)) היא שמורה של צוקים ומגדלי סלע מרשימים, קרחונים, וחיות בר מקומיות כגון הנאנדו- יען הבר הדרום אמריקאית, המארה- ארנבת פטגונית, הגואנקו- גמל הבר המקומי והקונדור- נשר האנדים. בשעות הבוקר ניסע אל אגם גריי, לצפות בקרחונים ונופי המים וההרים של שמורת הטבע, וכן נצא למסלולי הליכה נוספים למקומות כמו המפל הקטן, המפל הגדול ומפל פיינה. תצפית על קרני הגרניט של צוקי הפיינה “”Cuernos והנופים המרהיבים של שמורת הטבע. לינה וארוחת ערב בלודג’ כפרי בשמורה.

יום 12

אל קלאפטה

ביום ניסע צפונה, בנוף קרחונים – זרועותיו של “שדה הקרח הגדול”; הקרחונים יוצרים אגמים כחולים כמו לגו טורו ונחלי טורקיז, וברקע נשקפים מגדלי הגרניט. ניסע למרגלות רכס האנדים ומעבר הגבול לארגנטינה ונגיע לאל קלאפטה, עיר קייט השוכנת על גדות אגם ארגנטינו הבולט בגונו הכחול על רקע צבעי החום של המדבר הפטגוני. לינה בקלאפטה.

יום 13

שייט קרחונים

נשוט בספינה לצפון אגם ארחנטינו, בין גושי קרח של קרחון אופסלה, נחנה לחוף האגם סמוך לחלקו הצר ובמידה ויתאפשר, נצעד רגלית אל אגם אונלי הקטן, אליו יורדים 3 קרחונים בעמקים תלולים, מזינים את האגם, ומגלגלים לעברו שברי קרחונים צפים. נמשיך להפליג בין גושי קרח ענקיים בצבעי כחול, לבן ואפור לתצפית  מרהיבה אל שדה הקרח של קרחון אופסלה, שקירותיו התלולים עומדים מעל גבול האגם. לינה בקלאפטה.

יום 14

קרחון פריטו מורינו- בואנוס איירס

נסיעה אל הקרחון פריטו מורנו הגולש ממרומי רכס האנדים אל האגם למרגלותיו, וחוצה אותו לשניים. החזיון עוצר נשימה. גושי קרח ענקיים מתנתקים לעיתים מהקרחון ונופלים ברעש עז אל מי האגם השלווים. אחר הצהריים נשוב אל קלאפטה ונטוס אל בואנוס איירס, המכונה “פאריס של דרום אמריקה”. לינה בבואנוס איירס.

יום 15

בואנוס איירס – טנגו וסיורים

נצא לסיור בעיר היפה בואנוס איירס. סיורנו יעבור מהשכונות הישנות לצד הנמל, דרך המרכז הקולוניאלי ואל השכונות המודרניות. נבקר בשכונת לה בוקה (La Boca), בה נולד, בקרב המהגרים החדשים, ריקוד הטנגו החושני.  נצא לסיור פנורמי ונצפה בפנינים הארכיטקטוניות של העיר, בקתדרלת מטרפולין, תיאטרון קולון, בכיכר מאי שם צעדו נשים המחכות ליקיריהן, הבית הוורוד (בית הממשלה), שדרות סנטה פה, רחוב פלורידה, שדרות  9 ביולי (השדרה הרחבה ביותר בעולם), שכונת סן טלמו(San Telmo ) פארק פאלרמו, ושכונת ריקולטה ( La Recoleta). נבקר באחוזת הקבר של אוויטה פרון ובמרכז הבוהמי של העיר. ובערב נצא לארוחת ערב והופעה יוקרתית ברובע מועדוני הטנגו של העיר.

יום 16

מפלי איגואסו- הצד הארגנטינאי

בשעות הבוקר נטוס לפוארטו איגואסו שליד מפלי האיגואסו, המפלים הגדולים ביותר בדרום אמריקה, השוכנים על קו הגבול של ארגנטינה וברזיל. נצא לסיורים רגליים אל הצד הארגנטינאי הדרומי של המפלים. נטייל בסביבה טרופית עשירה, ונלך על גשר מעל המים להשקיף אל ראש המפל הענק המכונה “גרון השטן”. נרד לטייל גם אל מתחת למפלים ולסיום היום נצא לשייט זודיאקים אל מול מפל סן מרטין, הגדול והשופע ביותר מבין 275 מפלי האיגואסו. .לינה במלון באיגואסו. (א. ערב)

יום 17

מפלי איגואסו- הצד הברזילאי

הבוקר נבקר בסכר “איטאיפו”, אחת מתחנות הכוח ההידראוליות הגדולות בעולם בפארק הציפורים המאגד בתוכו מינים רבים של בעלי כנף אקזוטיים. לאחר מכן נצא לסיור רגלי ותצפיות מן הצד הברזילאי של המפלים, אל תוך רסס המים של מפל “גרון השטן”. בתום הסיור נעלה על טיסה לריו דה ז’יינרו.

יום 18

סיור פאבלות, יער טיז'וקה ומצעד המנצחות

בשעות הבוקר נצא לסיור ג’יפים יחודי לפאבלות  החושף בפנינו את אחת משכונות העוני המפורסמות של ריו דה ז’ניירו. סיור בפבלה מאפשר מפגש מעניין עם תושבי המקום לאחר מכן ניסע אל יער טיז’וקה המטפס על ההרים המתרוממים מעל העיר היפה. לקראת ערב ניסע לאיצטדיון הסמבודורמו למופע מצעד המנצחות, האירוע המרכזי הנועל את חגיגות הקרנבל. חגיגה מרהיבה של מוסיקת כלי הקשה, תלבושות וריקודים עד אובדן חושים. במצעד משתתפים בתי הספר לסמבה המנצחים של הקרנבל, לקול תרועות החוגגים. לינה בריו.

יום 19

יום טיול בריו- הר הסוכר וצוק קורקובדו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור במרכז הקולוניאלי המרשים של ריו דה ז’נירו, לאחר מכן נעלה ברכבל  להר הסוכר, צוק רם בין הים לחוף המפרץ ובין העיר וההרים, המשקיף אל העיר הנקראית בפי תושביה “העיר המדהימה”. בתום הסיור  אל צוק הקורקובדו (הגיבן), ממנו משקיף פסל הצלוב אל העיר המדהימה – אחד המראות המפורסמים ביותר בעולם. לאחר ארוחת הערב ניסע לצפות ולהשתתף בחזרות בית ספר לסמבה לקראת הקרנבל. לינה בריו. (א. ערב)

ימים 20-21

מדריד – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיבוב בעיר, נטייל בחופים של קופהקובנה ואיפנמה .בתום הסיור ניסע לשדה התעופה  לטיסה מריו דה ז’ניירו לאירופה. לאחר קונקשן קצר, נעלה טיסת ההמשך לתל אביב, בה ננחת בצהריים של היום ה 21 לטיול.

  • הבטחת הטיול במינימום 15 מטיילים ללא תוספת מחיר!!! גודל הקבוצה עד 20 מטיילים בלבד!
  • שני לילות בשמורת הטבע מגדלי הפיינה ויומיים וחצי סיורים מלאים בפנינת הטבע
  • כולל שייט זודיאקים בכניסה לפיינה
  • חציית רכס האנדים מארגנטינה לצ'ילה דרך שייט באגמים ונסיעה יבשתית "lake crossing "
  • ביקור בחוות הפינגווינים מגדלנה
  • חצי פנסיון לאורך כל הטיול (ארוחות בוקר + צהריים או ערב במסעדות מקומיות או במלון) + כלכלה מלאה בשמורת טורס דל פיינה ובקבוק מים למטייל ביום
  • ארוחת ערב + מופע טנגו בבואנוס איירס
  • כרטיס למצעד המנצחות בריו ביציע 9
  • הקפדה על מלונות ברמה טובה מאוד, לודג'ים ייחודיים בחיק הטבע

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

תוספת ליחיד בחדר : 1,695 $

 

>>> לטיולים נוספים לדרום אמריקה – הקליקו כאן <<<דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (ארוחות בוקר + ארוחות (צהריים/ ערב) חלק במלון ,חלק במסעדות והיכן שאין אופציה אחרת-ארוחות צהריים ארוזות + כלכלה מלאה בשמורת טורס דל פיינה. ובקבוק מים קטן למטייל ליום.
תחבורה: אוטובוסים מדרגת תיירות טובה עם נהגים מקומיים וטיסות בינלאומיות ופנימיות כמצוין בתכנית.
לינה: לינה בבתי מלון מהטובים בנמצא , לודג'ים ומלונות כפריים מדרגת תיירות טובה
קבוצה וצוות: מינימום 15 מטיילים (עד 20 מטיילים בסה"כ). מדריך ישראלי, מדריכים ונהגים מקומיים.
כניסה לשמורות הטבע
דמי רישום וטיפול

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען.
שתיה וארוחות שאינן כלולות.
הוצאות אישיות.
מיסי נמל בינלאומיים ופנימיים נוספים שאינם נקובים בכרטיסי הטיסה וניגבים במקום.

לתשומת ליבכם

אופי הטיול: מסע מקיף בתנאי תחבורה ומלונות טובים. טיול בנוף וטבע והכרת החברה האנושית החיה בהם. הטיול משלב נופים מגוונים: הרים מושלגים, קרחונים מתנפצים, אגמי טורקיז ומפלי מים גועשים ועוד.
מדינות אמריקה הלטינית הן מדינות אשר עדיין לא מפותחות דיין במתן שירותי תיירות. אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מוזיאונים סגורים, שינוי מועדים של ארועים, שינויים ועיקובים בטיסות וכיוצ"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות היעד הללו. ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול.
כמו כן, באם יהיה צורך צוות אקו ומדריכינו יערכו שינויים במסלול (לטובת ורווחת הנוסעים) וזאת רק ע"מ לשפר את מסלול הטיול להביא להצלחתו המלאה.
*חלק מטיסות הפנים בדרום אמריקה הן טיסות לא ישירות.
מיסי הנמל והדלק בטיול נכונים ליום במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.
לקבלת מידע על חיסונים יש להפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

פטגוניה – המסע לשדה הקרח הדרומי

בכוחות אחרונים העלנו את הקיאק לחוף, והצרות רק מתחילות. אנחנו על רצועת חוף קטנה, בפיורד מוגן מהגלים, […]

ארגנטינה – מאזור האגמים אל הדרך הדרומית

פטגוניה. גם בקרב מי שכף רגלם מעולם לא דרכה באזור מרתק זה מעלה השם אסוציאציות של מקום […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול לצ’ילה, ארגנטינה וברזיל, מצעד המנצחות

טיולי תרבות וטבע

טיול זה מתחיל בסנטיאגו, צ'ילה, כולל אזור האגמים המורחב, דרום פטגוניה, מפלי איגואסו והקרנבל בריו שבברזיל | 21 יום