טיול לדרום אמריקה

טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל – מצעד המנצחות

טיולי תרבות וטבע

כולל מצעד המנצחות בריו | 19 יום

טיול זה מתחיל בבואנוס איירס, ארגנטינה, ברילוצ'ה - אזור אגמים הארגנטינאי ופטגוניה ממשיך אל מפלי איגואסו האדירים על גבול ארגנטינה - ברזיל, ובעיר המופלאה ריו דה ז'ניירו.
פטגוניה, חבל ארץ פראי השוכן בקצה הדרומי של יבשת דרום אמריקה. הרי האנדים הגבוהים והרי הגעש העצומים והמושלגים הם הדומיננטיים בנוף, כמו גם קרחוני ענק הגולשים אל אגמי טורקיז למרגלות ההרים ומתנפצים ברעש גדול אל המים.
בפטגוניה יערות שונים ומיוחדים, מדבר צחיח וים סוער. האזור הוא ביתם של מהגרים, נוודים ואנשים יוצאי דופן שהתיישבו בסוף העולם: אורלי-אנטואן דה טונה, עורך דין צרפתי שהחליט להיות מלך האינדיאנים; קיד וקסידי, הפושעים הצפון אמריקנים שהתיישבו בחווה בפטגוניה ויצאו לשדוד בנקים נידחים; צ'ארלס דארווין , שערך בה מסעות חיפוש אחר חיות מוזרות וראשון מכולם - פרדיננד מאגלן, אשר הקיף את היבשת במיצר דרומי וסיפר על פטגונים - אינדיאנים ענקיים בעלי כפות רגליים עצומות.
ברזיל, ארץ טרופית יפה, משתרעת על פני שטח עצום של יערות גשם נרחבים באגן נהר האמזונס. יש בה חופים ארוכים ויפים וערים מרתקות הצופנות בחובן עושר תרבותי רב.
ברזיל היא ביתם של שבטים אינדיאנים, שחורי עור אפריקנים ומהגרים אירופאים החיים בה יחד כבר מאות שנים, בהן יצרו תרבות, דת ומוסיקה המשלבים את המקורות השונים וצובעים את פניה העכשוויות של ברזיל. הטיול מבקר במפלי איגואסו האדירים על גבול ארגנטינה - ברזיל, ובעיר המופלאה ריו דה ז'ניירו הכלואה בין הרים גבוהים לחוף מקסים.

מסלול הטיול

ימים 1-2

ת"א - בואנוס איירס

טיסת אחה”צ מתל אביב לבואנוס איירס, דרך אירופה, ונחיתה בבירת ארגנטינה בבוקר שלמחרת. לאחר הנחיתה, נצא לסיור מקיף בעיר. נבקר בשכונות הישנות לצד הנמל, דרך המרכז הקולוניאלי ואל השכונות המודרניות. נבקר בשכונת לה בוקה (La Boca), בה נולד, בקרב המהגרים החדשים, ריקוד הטנגו החושני. נצא לסיור פנורמי ונצפה בפנינים הארכיטקטוניות של העיר, בקתדרלת מטרפולין, תיאטרון קולון, בכיכר מאי שם צעדו נשים המחכות ליקיריהן, הבית הוורוד (בית הממשלה), שדרות סנטה פה, רחוב פלורידה, שדרות  9 ביולי (השדרה הרחבה ביותר בעולם), שכונת סן טלמו (San Telmo ), האיזור המודרני של פוארטו מאדרו ושכונת אל רטירו. ארוחת ערב נאכל במסעדה מקומית. לינה בבואנוס איירס.

יום 3

מבואנוס איירס לברילוצ'ה, סירקיטו צ'יקו וקמפנריו

נעזוב את בירת ארגנטינה בטיסת בוקר אל ברילוצ’ה, “עיר השוקולד” הנעימה, השוכנת למרגלות רכס האנדים הגבוה. לאחר הנחיתה נצא לסיור הנקרא ” “Circuito Chico זהו מסלול נוף מעגלי דרך אגמים, הרים ויערות יפיפיים של שמורת “נאוול – וואפי”. בתום הסיור נעלה ברכבל להר קמפנאריו שגובהו 1050 מ’, לתצפית על האזור. לינה בברילוצ’ה.

יום 4

הר טרונדור והקרחון השחור

נצא ליום טיול להר טרונדור, ההר האנדיני המסמן את הגבול של ארגנטינה עם צ’ילה, ומכונה “ההר הרועם”. הדרך עוברת בעמק קרחוני מרשים, משובץ באגמים. ביערות האזור נכיר את העץ האדום (Arrayanes) המיוחד לחבל ארץ פטגוניה. נעבור במפלי אלרסס השוצפים, נגיע אל רגלי ההר הגבוה, ונצא לסיור רגלי לעבר הקרחון השחור הנמצא בבסיס הטרונדור. ארוחת ערב נאכל במסעדת דון אלברטו המפורסמת. לינה בברילוצ’ה. (במידה ומזג האוויר לא יאפשר, סיור זה יוחלף ביום בסיור חלופי )

יום 5

"מעבר אגמים" -שייט לצ'ילה באגמי הקרחונים

היום נחצה את רכס האנדים לצ’ילה השכנה. המעבר לצ’ילה מתבצע בשייט באגם נאהוול וואפי, בנוף ציורי של האגם הקרחוני החודר אל לב הרי האנדים. נמשיך את השייט על אגם פריאס אל פוארטו אלגרה, ולאחר חציית הגבול לצ’ילה נחצה את אגם כל הקדושים (Todos los Santos) לקראת ערב הגעה לפוארטו ואראס, ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 6

מפלי פטרואה והר הגעש אוסורנו 19/2

פוארטו ואראס היא עיירת נמל שהקומה במאה ה-19 על גדות אגם יאנקיווה ולמרגלות הר הגעש אוסורנו. לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לאורך אגם יאנקיווה, לעבר הפארק הלאומי פרס רוסאלס. בפארק נצא לסיור רגלי, נבקר במפלי פטרווה (Petrohue) שמפרסמים בצבע המים שלהם -אזמרגד-ירוק לאחר מכן בהתאם לשעת הטיסה , במידה והזמן יאפשר נמשיך לעבר הר הגעש אוסורנו osorno ונתבונן בתצורות לבה של התפרצויות געשיות קודמות. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסה ל נטוס לפונטה ארנס, העיר הדרומית ביותר בצ’ילה, השוכנת על מיצרי מאגלן. בעבר היתה זו עיר פורחת בגלל מיקומה כשער לנתיבי הסחר של דרום היבשת. ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה בפונטה ארנס.

יום 7

מושבת הפינגווינים באי מגדלנה והעיירה פוארטו נאטלס

מוקדם בבוקר נצא לשייט אל האי מגדלנה, אי השוכן במיצרי מגלן שתושביו היחידים הם פינגווינים. נגיע אל האי ונרד מהספינה להסתובב בין המוני הפינגווינים המקננים בתקופה זו. לאחר מכן ניסע לפוראטו נטאלס ללינה. המשך נסיעה בדרך המישורים אל פוארטו נטאלס. לינה בפוארטו נטאלס.

יום 8

שיט זודיאקים אל שמורת מגדלי הפיינה

בשעות הבוקר נצא לשיט מהמעגן שבפוארטו נטאלס לאורך הפיורד המרשים אולטימה אספרנצה (“התקווה האחרונה”), ונצפה בקרחוני בלמאסדה וסראנו. את ארוחת הצהריים נאכל בלב המסלול. משם נמשיך בשיט בסירות זודיאק לאורך נהר סראנו ובשעות אחר הצהרים נגיע אל שמורת מגדלי הפיינה. העברה לארוחת ערב ולינה בלודג’ כפרי בשמורה.

יום 9

טיול בשמורת מגדלי הפיינה

שמורת הטבע מגדלי הפיינה (Torres del Paine) היא שמורה של צוקים ומגדלי סלע מרשימים, קרחונים, וחיות בר מקומיות כגון הנאנדו – יען הבר הדרום אמריקאית, המארה- ארנבת פטגונית, הגואנקו – גמל הבר המקומי, והקונדור- נשר האנדים. בשעות הבוקר ניסע לצפות בקרחונים ובנופי המים וההרים של שמורת הטבע, וכן נצא למסלולי הליכה למקומות כמו המפל הקטן, המפל הגדול, מפל פיינה, תצפית על קרני הגרניט של צוקי הפיינה “”Cuernos והנופים המרהיבים של שמורת הטבע. לינה וארוחת ערב בלודג’ כפרי בשמורה.

יום 10

אל קלאפטה

ביום זה נצא לסיור ותצפיות. נטייל בנוף קרחונים – זרועותיו של “שדה הקרח הגדול”; הקרחונים יוצרים אגמים כחולים כמו לגונה אזול (האגם הכחול) ונחלי טורקיז, וברקע נשקפים מגדלי הגרניט. בתום הסיור ניסע צפונה, למרגלות רכס האנדים ומעבר הגבול לארגנטינה ונגיע לאל קלאפטה, עיר קייט השוכנת על גדות אגם ארחנטינו הבולט בגונו הכחול על רקע צבעי החום של המדבר הפטגוני. לינה בקלאפטה.

יום 11

שייט קרחונים

נשוט בספינה לצפון אגם ארחנטינו, בין גושי קרח של קרחון אופסלה, נפליג בין גושי קרח ענקיים בצבעי כחול, לבן ואפור לתצפית מרהיבה אל שדה הקרח של קרחון אופסלה, שקירותיו התלולים עומדים מעל גבול האגם וקרחון ספגציני (Spegazzini) הוא הקרחון בעל קיר הקרח הגבוה בעולם. לינה בקלאפטה.

יום 12

הקרחון פריטו מורנו וחזרה לבואנוס איירס

נסיעה אל הקרחון פריטו מורנו הגולש ממרומי רכס האנדים אל האגם למרגלותיו, וחוצה אותו לשניים. החזיון עוצר נשימה. גושי קרח ענקיים מתנתקים לעתים מהקרחון ונופלים ברעש עז אל מי האגם השלווים. בצהריים נשוב אל קלאפטה ונטוס אל בואנוס איירס אליה נגיע בערב. נצא לארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בבואנוס איירס.

יום 13

בואנוס איירס, טיגרה וטנגו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיירה טיגרה הנמצאת כ -40 ק”מ מבואנוס איירס ומשם נמשיך בחצי יום שייט על נהר הטיגרה לאורך השכונות הציורים, וכבישים מרוצפים באבנים .ולעת ערב נצא לארוחת ערב והופעה יוקרתית ברובע מועדוני הטנגו של העיר. ולעת ערב נצא לארוחת ערב והופעה יוקרתית ברובע מועדוני הטנגו של העיר. לינה בבואנוס איירס.

יום 14

מפלי איגואסו- הצד הארגנטינאי

בשעות הבוקר נטוס לפוארטו איגואסו שליד מפלי האיגואסו, המפלים הגדולים ביותר בדרום אמריקה, השוכנים על קו הגבול של ארגנטינה וברזיל. נצא לסיורים רגליים אל הצד הארגנטינאי הדרומי של המפלים. נטייל בסביבה טרופית עשירה, ונלך על גשר מעל המים להשקיף אל ראש המפל הענק המכונה “גרון השטן”. נרד לטייל גם אל מתחת למפלים ולסיום היום נצא לשייט זודיאקים אל מול מפל סן מרטין, הגדול והשופע ביותר מבין 275 מפלי האיגואסו. לינה במלון באיגואסו.

יום 15

מפלי איגואסו- הצד הברזילאי

הבוקר נבקר בסכר “איטאיפו”, אחת מתחנות הכוח ההידראוליות הגדולות בעולם ובפארק הציפורים המאגד בתוכו מינים רבים של בעלי כנף אקזוטיים. לאחר מכן נצא לסיור רגלי ותצפיות מן הצד הברזילאי של המפלים, אל תוך רסס המים של מפל “גרון השטן”. אחר הצהרים ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסה לריו. לאחר ההגעה ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 16

יום טיול בריו –הר הסוכר, קורקובדו

בשעות הבוקר ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסה לריו. לאחר הנחיתה, נצא לסיור במרכז הקולוניאלי המרשים של ריו דה ז’נירו, ונעלה ברכבל להר הסוכר, צוק רם בין הים לחוף המפרץ ובין העיר וההרים, המשקיף אל העיר הנקראת בפי תושביה “העיר המדהימה”. בתום הסיור נעלה נגיע אל צוק הקורקובדו (הגיבן), ממנו משקיף פסל הצלוב אל העיר המדהימה – אחד המראות המפורסמים ביותר בעולם.

יום 17

סיור פאבלות, יער טיז'וקה ומצעד המנצחות

בשעות הבוקר נצא לסיור ג’יפים יחודי לפאבלות החושף בפנינו את אחת משכונות העוני המפורסמות של ריו דה ז’ניירו. סיור בפבלה מאפשר מפגש מעניין עם תושבי המקום לאחר מכן ניסע אל יער טיז’וקה המטפס על ההרים המתרוממים מעל העיר היפה. לקראת ערב ניסע לאיצטדיון הסמבודורמו למופע מצעד המנצחות (כרטיס למצעד המנצחות ביציע 9). האירוע המרכזי הנועל את חגיגות הקרנבל. חגיגה מרהיבה של מוסיקת כלי הקשה, תלבושות וריקודים עד אובדן חושים. במצעד משתתפים בתי הספר לסמבה המנצחים של הקרנבל, לקול תרועות החוגגים ביציעים הענקיים. המופע נמשך במשך כל הלילה ועד שעות הבוקר ותהיה לנו ההזדמנות לקחת חלק במסיבה הגדולה ביותר בעולם. לינה בריו דה ז’ניירו. מלון בקופהקבנה.

ימים 18-19

המשך סיורים בריו והדרך הביתה

בשעות הבוקר ננוח מאירועי הקרנבל. נסתובב בחופים היפים של קופהקובנה ונבקר בשוק ההיפי בשכונת איפנמה. ונמשיך לסיור בגנים הבוטניים. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסת ערב לאירופה. לאחר עצירה קצרה, נעלה על טיסת המשך לת”א , בה ננחת בשעות הערב המאוחרות של ה-6.3

 • הבטחת הטיול במינימום 15 מטיילים ללא תוספת מחיר!!! גודל הקבוצה עד 26 מטיילים בלבד!
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול (ארוחת בוקר + צהריים/ ערב) חלק במלון וחלק במסעדות, ארוחות נוספות: כלכלה מלאה בשמורת הפיינה ובקבוק מים למטייל ליום.
 • שני לילות בשמורת הטבע מגדלי הפיינה ויומיים וחצי סיורים מלאים בפנינת הטבע.
 • כולל שייט זודיאקים בכניסה לפיינה.
 • חציית רכס האנדים מארגנטינה לצ'ילה דרך שייט באגמים ונסיעה יבשתית "lake crossing".
 • ביקור בחוות הפינגווינים מגדלנה.
 • ארוחת ערב בחוות בוקרים בקלפטה.
 • סיור בשכונת אל טיגרה בדלתת הנהר פראנה.
 • ארוחת ערב + מופע טנגו בבואנוס איירס.
 • כרטיס למצעד המנצחות בריו ביציע 9.
 • הקפדה על מלונות ברמה טובה מאוד, לודג'ים ייחודיים בחיק הטבע.
 • טיסות בינלאומיות עם חברת לופטנזה עם קונקשנים קצרים.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

תוספת ליחיד בחדר: 1550$דגשים מיוחדים

הטיול כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים.
כניסה לשמורות הטבע.
כרטיס למצעד המנצחות בריו ביציע 9.
דמי רישום וטיפול.
תחבורה: אוטובוסים מדרגת תיירות טובה עם נהגים מקומיים.
לינה: לינה בבתי מלון 4* טובים, לודג'ים ומלונות כפריים מדרגת תיירות טובה.
כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (ארוחת בוקר + צהריים/ ערב) , ארוחות נוספות: כלכלה מלאה בשמורת הפיינה ובקבוק מים למטייל ליום.

הטיול אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען.
שתיה, ארוחות שאינן כלולות והוצאות אישיות.
מיסי נמל בינלאומיים ופנימיים נוספים שאינם נקובים בכרטיסי הטיסה וניגבים במקום.

לתשומת ליבכם

מדינות אמריקה הלטינית הן מדינות אשר עדיין לא מפותחות דיין במתן שירותי תיירות. אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מוזיאונים סגורים, שינוי מועדים של אירועים, עיקובים בטיסות וכיוצ"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות היעד הללו.
אופי הטיול: מסע מקיף בתנאי תחבורה ומלונות טובים. טיול בנוף וטבע והכרת החברה האנושית החיה בהם. הטיול משלב נופים מגוונים: הרים מושלגים, קרחונים מתנפצים, אגמי טורקיז ומפלי מים גועשים ועוד. כמו כן, באם יהיה צורך צוות אקו ומדריכינו יערכו שינויים במסלול (לטובת ורווחת הנוסעים) וזאת רק ע"מ לשפר את מסלול הטיול להביא להצלחתו המלאה.
חלק מטיסות הפנים בדרום אמריקה הן טיסות לא ישירות. יתכנו שינויים במועדי טיסות הפנים.
מיסי הנמל והדלק בטיול נכונים ליום במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.
לקבלת מידע על חיסונים יש להפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
קבוצה וצוות: מינימום 15 מטיילים (עד 26 מטיילים בסה"כ). מדריך ישראלי, מדריכים ונהגים מקומיים.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

ברזיל – כדורגל, סמבה והישגים לאומיים

בשנת 1894, הביא צ’ארלס מילר, יליד ברזיל ובן להורים אנגלים, את הכדורגל הראשון מאנגליה לברזיל. המשחק האנגלי […]

הקרנבל בברזיל

החגיגות של ברזיל אצטדיון הסמבודרומו של ריו היה מלא אדם בעת שהחלו הרמקולים לרעום. ראשוני הצועדים היו […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל – מצעד המנצחות

טיולי תרבות וטבע

כולל מצעד המנצחות בריו | 19 יום