fbpx

צילום: טאיוואן taiwan taipe צילום : משה שי

טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים

טיולי תרבות וטבע

כולל תערוכת הפרחים "אקספו פלורה" | 13 יום

למי שכבר ראה את אסיה כולה ולמי שעוד לא ראה כלום, הטיול לטאיוואן הוא טיול ליעד בתולי לתיירים הישראלים. מסע מקיף לאי אשר חשקו בו ההולנדים, הפורטוגזים, הסינים והיפנים ולבסוף זכה בו הגנרליסימו- צ'יאנג קאי שק, ועכשיו הוא מכונה "הנמר האסייתי" בשל צמיחתו הכלכלית המהירה בשלהי המאה ה-20. בטיול לטיוואן נגלה ארץ פראית מכוסה ג'ונגלים וצמחיה טרופית אשר רכס הרים מרהיב ומרובה פסגות חוצה אותה מצפון לדרום, ארץ המשופעת בהרי געש פעילים, מעיינות חמים הפזורים בטבע, נהרות בצבע טורקיז, חופים קסומים ונופים מהאגדות. הטיול לטיוואן הוא מסע אנתרופולוגי מרתק אל שבטים אבוריג'ינים שבעבר היו ציידי ראשים והכניעו כל כובש זר אשר דרך בממלכתם ההררית, וכיום משמרים מסורות ודתות שאמאניות היחודיות לאי וחוגגים פסטיבלים מרתקים שאין כמותם בכל העולם. את הטיול לטאיוואן יוביל ערן כהן, דובר סינית ומומחה להיסטוריה, תרבות ודתות בעולם הסיני.

מסלול הטיול

ימים 1-2

מתל אביב לטאיפיי

נפגש בשעות הערב בשדה התעופה ונמריא בטיסה דרך יעד מקשר אל טאיפיי. ננחת בטאיפיי אחר הצהריים, נתאקלם ונצא לסיור ערב קליל בבירת טאיוואן והמרכז הכלכלי שלה. נבקר במקדש לונגשאן, המקדש העתיק והיפה ביותר בטאיפיי ונמשיך לסיור טעימות באחד משווקי הלילה הצבעוניים של העיר. לינה בטאיפיי.

יום 3

טאיפיי - עיר ללא הפסקה, ארוחה במסעדת שף

טאיפיי הבירה –  לעיר פנים רבות והיא מהווה לאורך שנים את המרכז הפוליטי, התרבותי והכלכלי של טאיוואן. נבקר תחילה במוזיאון ההנצחה של הגנרל צ’יאנג קאי שק ובפארק הזיכרון 228. נבקר ברחוב הקניות המפורסם שימנדינג ונעלה למגדל טאיפיי 101 המפורסם ונהנה מהנוף הפנורמי שהוא מציע. נקנח את ביקורנו במגדל בארוחה במסעדת השף הנפלאה השוכנת במרומי המגדל. לינה בטאיפיי.

יום 4

פסטיבל הפנסים בפינגשי

הבוקר נטייל בחלק הצפוני של טיוואן, מסביב לבירה טאיפיי. נבקר בכפר מאוקונג, המזוהה עם תעשיית התה. נטעם תה מקומי מסוג וולונג (דרקון שחור) אשר מיוצר בכפר. נתנסה בנסיעת רכבל מעל היערות הפוריים הסובבים את טאיפיי, וניסע מעט דרומה אל העיירה פינגשי, לחגיגות פסטיבל הפנסים. הפסטיבל נערך בכל רחבי המדינה ונזכה לצפות בו במספר מוקדים מרכזיים, אך האירוע המרגש ביותר מתרחש מדי שנה בפינגשי. הפסטיבל מציין את סוף חגיגות ראש השנה הסיני, נחגג בליל הירח המלא הראשון לאחר ראש השנה ומשלב המוני טאיוואנים אשר מפריחים פנסים מוארים לשמיים במפגן מרשים ביופיו. לינה בטאיפיי.

יום 5

אל היפה בקניוני טאיוואן

הבוקר נצא אל עבר החוף המזרחי והפראי של טאיוואן, אל הקניון היפה ביותר באי, קניון טארוקו. הדרך לקניון מרהיבה לא פחות. בשעות הצהריים נגיע אל השמורה ובהתאם לזמן נתחיל לטייל בשמורה ובקניון האדיר, בו צבע המים הוא טורקיז מהפנט, קירותיו המרשימים עשויים שיש וגרניט והערוץ החוצה אותו מייצר מגוון של גאיות ועמקים בדרכו אל הים.  לינה בטארוקו.

יום 6

שמורת טארוקו

נהנה מיום נוסף בפארק הלאומי טארוקו, נמשיך בטיולים רגליים בשמורה, נהנה משפע הצמחייה, מפלים מרהיבים, וערוצי נחל יפהפיים. ההליכות אינן קשות.
לינה בטארוקו.

יום 7

אי בני האלמוות והנופים הדרמטיים של החוף המזרחי

לאחר עזיבת קניון טארוקו נמשיך בדרך מדהימה ביופייה לאורך האוקיינוס השקט. הדרך משתחלת בין צוקי גרניט אדירים ממערב לבין נופי האוקיינוס השקט ממזרח. נעצור בנקודות תצפית, נבקר באי בני האלמוות (באם הדבר יתאפשר), אי סלעי יפהפה המחובר לחוף באמצעות גשר קשתות. נמשיך וניסע אל העיירה ג’יבן, השוכנת באזור שופע במעיינות חמים. נסיים את יומנו במלון מפנק עם מעיינות חמים טבעיים. לינה בג’יבן.

יום 8

מחוז פינגטונג (Pingtung)- פסטיבל הפנסים

פינגטונג הוא המחוז הדרומי ביותר של טאיוואן, ונתחם על ידי רכס הרים מצפון, האוקיינוס ​​השקט ממזרח, מיצרי טאיוואן ממערב, וערוץ באשי (Bashi) מדרום. בשל מיקומו הסובטרופי, נהנה המחוז ממזג אוויר נהדר ברוב ימות השנה. הבוקר נצא בנסיעה אל עבר המחוז הדרומי וניטול חלק בחגיגות פסטיבל הפנסים, המתקיים השנה במחוז. נמשיך וניסע אל העיר גאושיונג. לינה בגאושיונג. (Kaoshiung).

יום 9

גאושיונג, טאיוואן הבודהיסטית

היום נמשיך אל הלב הבודהיסטי של המדינה – הר פו גואנג. בפסגת הר קדוש זה, “הר אור הבודהה” בסינית, ניצב מנזר פו גואנג, המנזר הבודהיסטי הגדול והחשוב בטאיוואן. נצפה ונפגוש בנזירים החיים במנזר ונסייר במתחם העצום אשר מכיל עשרות אלפי פסלי בודהה שונים. נשוב לגאושיונג, העיר השנייה בגדולה בטאיוואן, לסיור בעיר שיכלול גם את נהר האיי, “נהר האהבה” בסינית. נסיים את יומנו בסיור בשוק הלילה לאוהה ((Leohe. לינה בגאושיונג.

יום 10

אגם השמש והירח

נצא בנסיעה אל עבר מרכז האי. נגיע לאגם המפורסם באי, אגם השמש והירח. אגם השמש והירח הוא האגם הטבעי הגדול בטאיוואן, ובמזג אוויר בהיר הוא אחד המקומות הפוטוגניים ביותר במדינה. האגם היה בעבר מקום הנופש המועדף על נשיא טאיוואן צ’יאנג קאי שק, אשר בנה בית קיץ באזור. נצא לשייט רגוע באגם ונעצור במספר נקודות עניין נוספות, ביניהן אחד המקדשים היפים בטאיוואן, מקדש התרבות והמלחמה – המוקדש לקונפוציוס אל התרבות ולגואן גונג אל המלחמה. לינה במלון על שפת האגם.

יום 11

טאיצ'ונג (Taichung) ואירועי "עולם הפרחים"

תערוכת “עולם הפרחים” של טאיצ’ונג (Expo Flora) היא אירוע בינלאומי, אשר מציג בפני העולם את העבודה הקשה של חקלאי טאיוואן. המבקרים זוכים לחגיגה ויזואלית מעולם הטבע המסבה רגעים של אושר ושלווה. הבוקר ניסע אל העיר טאיצו’ונג לביקור בתערוכה מיוחדת זו. נמשיך וניסע אל הבירה, טאיפיי. לינה בטאיפי.

יום 12

טאיפיי והמוזיאון הלאומי

נתחיל את היום בביקור בשוק האיכרים בצפון העיר. זהו שוק בוקר, אליו מגיעים חקלאים מהכפרים שמחוץ לטאיפיי למכור את התוצרת המקומית. נאכל ארוחה חגיגית לסיום הטיול לטאיוואן ונמשיך למוזיאון הארמון הלאומי, אתר מעניין לכל חובב היסטוריה ותרבות המשמר 5,000 שנות אמנות סינית, ובו נמצאים רוב האוצרות של העיר האסורה בבייג’יינג. לעת ערב ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסה לישראל דרך יעד מקשר.

יום 13

נחיתה בתל אביב

ננחת בתל אביב בשעות הבוקר.

  • השתתפות בפסטיבל הפנסים המסורתי של פינגשי ובמוקד פסטיבל הפנסים של טאיוואן השנה במחוז הדרומי פינגטונג
  • התנסות בארוחות מקומיות ובמסעדת שף ידועה
  • ביקור ב"פלורה אקספו"- אירוע פרחים מרהיב אשר מתקיים בעיר טאיצ'ונג.
  • יום טיול מלא ושני לילות במלון מרהיב בשמורה היפה בטאיוואן – שמורת טארוקו.
  • קבוצה קטנה ואיכותית.
  • ערן כהן, מדריך מומחה לעולם הסיני ודובר השפה, ממדריכי צוות אקו לטאיוואן.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

חודש משוער לצאת הטיול הבא:
פברואר 2020

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסות בינ"ל בחברת "טורקיש איירליינס" במסלול ת"א- איסטנבול- טאיפיי – איסטנבול - ת"א.
לינה: בטיול לטיוואן אנו לנים במלונות 4* ו5* מעולים לאורך כל הטיול.
כלכלה: חצי פנסיון ע"ב ארוחות בוקר וארוחה נוספת בכל יום.
תחבורה: אוטובוס ממוזג לסיורים, והעברות לשדה התעופה.
כניסות לכל האתרים והסיורים כמפורט במסלול הטיול.
מיסי נמל וביטחון – 462$ נכון לתאריך 19.7.2018 .
תשר לנותני השירותים המקומיים
דמי טיפול ורישום.
מפגש הכנה לטיול.
ערכת שמע לכל מטייל

מחיר הטיול אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען.
שתייה וארוחות שאינן כלולות.
הוצאות בעלות אופי אישי.
טיפ למדריך הישראלי.

לתשומת ליבכם

טיול עומק אל טאיוואן, נופי הרים, ערים, נהרות וים, מפגש עם אוכלוסיות מרתקות, וביקור בערים שונות וקוסמופוליטוית.
קבוצה קטנה של : 10-26 מטיילים. מדריך ישראלי מומחה לטיוואן מצוות אקו – ערן כהן, ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ויחול שינוי, המחיר ישתנה בהתאם.
חיסונים - לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
על אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה, עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מפולות, שינויי מועדים של אירועים וכיו"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארץ היעד הזו. באם יהיה צורך מדריכנו יעשו שינויים בשטח, לטובת ורווחת הנוסעים.
ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם ב"אקו".
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

הגיע הזמן של טאיוואן

למי שכבר ראה את אסיה כולה ולמי שעוד לא ראה כלום, הטיול לטאיוואן הוא טיול ליעד בתולי […]

רוחות טובות, רוחות רעות

במשך חודש אחד בכל שנה, משהו מוזר עובר על תושבי טיוואן. תושבי האי נמנעים במהלך חודש זה […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול לטאיוואן בפסטיבל הפנסים

טיולי תרבות וטבע

כולל תערוכת הפרחים "אקספו פלורה" | 13 יום