טיול פסח לטאיוואן

טיולי תרבות וטבע

בדגש פסטיבל האלה מאצו | 13 יום

למי שכבר ראה את אסיה כולה ולמי שעוד לא ראה כלום, הטיול לטאיוואן הוא טיול ליעד בתולי לתיירים הישראלים. מסע מקיף לאי אשר חשקו בו ההולנדים, הפורטוגזים, הסינים והיפנים ולבסוף זכה בו הגנרליסימו- צ'יאנג קאי שק, ועכשיו הוא מכונה "הנמר האסייתי" בשל צמיחתו הכלכלית המהירה בשלהי המאה ה-20. בטיול לטאיוואן נטייל בארץ פראית מכוסה ג'ונגלים וצמחיה טרופית אשר רכס הרים מרהיב ומרובה פסגות חוצה אותה מצפון לדרום, ארץ המשופעת בהרי געש פעילים, מעיינות חמים הפזורים בטבע, נהרות בצבע טורקיז, חופים קסומים ונופים מהאגדות. הטיול לטאיוואן הוא מסע אנתרופולוגי מרתק אל שבטים אבוריג'ינים שבעבר היו ציידי ראשים והכניעו כל כובש זר אשר דרך בממלכתם ההררית, וכיום משמרים מסורות ודתות שאמאניות היחודיות לאי וחוגגים פסטיבלים מרתקים שאין כמותם בכל העולם.

מסלול הטיול

ימים 1-2

מתל אביב לטאיפיי (Taipei)

נפגש בשעות הצהרים בשדה התעופה ונמריא דרך יעד ביניים אל טאיפיי. עם הנחיתה בשעות הבוקר למחרת נצא להיכרות ראשונה עם טאיפיי. נתחיל בפארק הלאומי יאנגמינגשאן, הממוקם בצפון העיר, על געש באזור מוריק ומלא במעיינות חמים.

נמשיך אל תוך טאיפיי ונבקר במקדש לונגשאן, המקדש העתיק והיפה ביותר בטאיפיי, ונצא אל חואה שי, אחד משווקי הלילה הצבעוניים של העיר, שם נערוך הכרות עם אוכל הרחוב המעולה של טאיוואן. לינה בטאיפיי.

יום 3

טאיפיי והסביבה

נתחיל את היום ברחובות העתיקים והיפיפיים של שיפן ((Shihfen ופינגשי ((Pingxi, שם נעיף לאוויר פנסים מסורתיים. נמשיך לכפר מקונג ( Maokong)השוכן על פסגת הר ומשקיף לנוף עוצר נשימה של העיר טאייפי. נטעם תה ונעלה על המקונג גונדולה, רכבל העולה להר הפיל (Mount Elephant). לקראת ערב נחזור לטאיפיי ונצא לטיול בשוק הלילה השוקק ראוהה (Raohe). ארוחת ערב ולינה בטאיפיי.

יום 4

צפון טאיוואן

נצא בנסיעה צפונה אל הפארק הגיאולוגי יה-הילו, בעל תצורות מיוחדות ומראה ירחי, נבקר בכפר שיפן Chiufen)) ונהנה מטעימות תה בבית תה מקומי. אחר הצהריים נשוב אל טאייפי, נעלה למגדל טאיפיי 101 ונהנה מהנוף הפנורמי שהוא מציע. בערב נהנה מארוחה במסעדת שף עטורת כוכב מישלן. לינה בטאיפיי.

יום 5

אגם השמש והירח (Sun Moon lake)

הבוקר נצא בנסיעה דרומה אל אגם השמש והירח, האגם המפורסם והטבעי היחיד במדינה. בדרכנו נעבור בפגודה אשר בנה צ’יאנג קאי שק לזכר אמו הצופה על האגם מגובה 1000 מטר מעל פני הים. עם ההגעה לאגם השמש והירח נצא לשייט רגוע, נעלה ברכבל אל ההרים הסובבים אותו לתצפית יפהפייה ונבקר במקדשים הסמוכים לו. לינה באגם השמש והירח.

יום 6

פסטיבל הולדת האלה מאצו (Mazu)

היום נחווה את אחד משיאי הטיול ונשתתף בחגיגות פסטיבל האלה מאצו. ניסע לעיירה בייגאנג בה ממוקם אחד המקדשים הטאואיסטיים העתיקים במדינה, מקדש צ’או טיאן. העיירה והמקדש מרכזים את החגיגות הראשיות של הולדת מאצו, אלת הים, אשר לפי האמונה מגנה על הדייגים והמלחים המסתכנים ביציאה לים הסוער. האמונה באלה מאצו היא אחת האמונות העממיות החזקות בטאיוואן, ופסטיבל הולדת האלה הוא קרנבל סוער ומרתק המשאיר מבקרים זרים ומקומיים פעורי פה. לאחר סיום החגיגות, נמשיך לגאושיונג ללינה.

יום 7

שמורת מאולין(Maolin), גאושיונג (Kaohsiung)

נצא בנסיעה באזור הררי ונגיע לשמורה אבוריג’ינית של בני הרוקאי. נבקר באחד הכפרים (מותנה באישור) ובגשר תלוי המשקיף על נהר עמק מאולין אשר ספג פגיעה קשה בטייפון “מורקוט” בשנת 2009. נשוב לגאושיונג, העיר השנייה בגודלה בטאיוואן, ולעת ערב נגיע לשוק הלילה השוקק לאו הו. לטאיוואן מסורת עתיקה של בילוי בשווקי לילה המציעים מבחר עשיר וססגוני של דוכני אוכל טעימים, מרכולות מפתות ומצרכי מזון מפתיעים. לינה בגאושיונג.

יום 8

אגם הלוטוס (Lotus lake), נזירים בודהיסטים והמעיינות החמים של ג'יבן (Chihpen)

הבוקר ניסע לאגם הלוטוס, אגם מלאכותי וסביבו כ-20 מקדשים על המים ועל הגדה, משתקפים ומצועצעים, כשרציפים ארוכים מובילים אליהם. נבקר במקדש האביב ובמקדש הסתיו. נמשיך למנזר פו גואנג שאן (Fokuangshan), המנזר הבודהיסטי הגדול ביותר בטאיוואן, אשר מתוחזק על ידי אחד מארגוני הצדקה הגדולים ביותר במדינה. נפגוש בנזירים החיים במנזר ונסייר במתחם העצום אשר מכיל עשרות אלפי פסלי בודהה שונים. נמשיך בנסיעה  אל הכפר ג’יבן, בו נסיים את יומנו במלון מפנק עם מעיינות חמים טבעיים. לינה בג’יבן.

יום 9

החוף המזרחי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לנסיעה לאורך החוף המזרחי ועוצר הנשימה של טאיוואן. בדרכנו נבצע מספר עצירות, בין היתר בכפר אבורג’ני הנמצא באזור. לקראת ערב נגיע לעיר הואלין (Hualien). ארוחת ערב ולינה בהואלין.

יום 10

שמורת טארוקו (Taroko)

היום נבלה בקניון היפה ביותר באי, קניון טארוקו. צבעי המים של טארוקו הם טורקיז מהפנט, קירותיו המרשימים עשויים שיש וגרניט והערוץ החוצה אותו מייצר מגוון של גאיות ועמקים בדרכו אל הים. נהנה מטיולים רגליים בשמורה, משפע הצמחייה, מפלים מרהיבים, וערוצי נחל יפהפיים. ההליכות אינן קשות. ארוחת ערב ולינה בטארוקו.

יום 11

דרום טאיפיי

נצא בדרך מדהימה ביופייה לאורך האוקיינוס השקט. הדרך משתחלת בין צוקי גרניט אדירים ממערב לבין נופי האוקיינוס השקט ממזרח. נעצור בצוקי צ’ינגשווי ((Cing Sui Cliffs – נקודת התצפית מן היפות ביותר בטאיוואן. נבקר ג’יאופן, ברחובותיה העתיקים והציוריים ונשתתף בטעימות תה. משם נמשיך וניסע לאזור ההררי המקיף את טאיפיי מדרום. לעת ערב נשוב לטאיפיי. ארוחת ערב ולינה בטאיפיי.

יום 12

טאיפיי - עיר ללא הפסקה

טאיפיי הקוסמופוליטית. לעיר פנים רבות והיא מהווה לאורך שנים את המרכז הפוליטי, התרבותי והכלכלי של טאיוואן. נבקר תחילה במוזיאון הארמון הלאומי שהוא אתר חובה לכל חובב היסטוריה ותרבות ומשמר 5,000 שנות אמנות סינית. נמשיך אל מקדש מרטיר’ס ואל מוזיאון ההנצחה של הגנרל צ’יאנג קאי שק, נמשיך ונאכל ארוחה מסכמת לטיול לטאיוואן ונצא אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה הביתה דרך יעד מקשר.

יום 13

טאיפיי והביתה

נחיתה בתל אביב בשעות הבוקר.

  • השתתפות בפסטיבל המאצו המסורתי בעיירה בייגאנג
  • חוויה קולינרית – סיור טעימות בשוק הלילה חואה שי וארוחה במסעדה עטורת כוכב מישלן
  • יום טיול מלא בשמורת הטבע היפה בטאיוואן – שמורת טארוקו ולינה במלון המיוחד בטאיוואן
  • לילה במלון מפנק עם מעיינות חמים טבעיים וביקור בשמורות הטבע יאנגמינשאן ויה-ליהו

רוצים לקבל עוד פרטים על הטיול?


תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך מחיר לאדם בחדר לשניים הנחת רישום מוקדם הערות הרשמה
טיול מיסי נמל מחיר כולל
28/03/2021 09/04/2021 ערן כהן יפורסם בהמשך

תוספת לאדם בחדר יחיד: 995 $

לנרשמים פחות מ-60 יום טרם היציאה לטיול יתכן שינוי במחיר כרטיס הטיסה.על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאים לו/ה. לפרטים לחצו כאן >>

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסות: טיסות בינ"ל בחברת קתאי פסיפיק במסלול ת"א – הונג קונג – טאיפיי – הונג קונג - ת"א
לינה: בטיול לטאיוואן אנו לנים במלונות 4* ו5* מעולים לאורך כל הטיול
תחבורה: אוטובוס ממוזג לסיורים, והעברות לשדה התעופה
כלכלה: חצי פנסיון ע"ב ארוחות בוקר וארוחה נוספת בכל יום (מלבד יום ההגעה לטאיוואן)
קבוצה: גודל הקבוצה 15-26 מטיילים
מדריך ישראלי מצוות "אקו" יוביל את הטיול בעזרת צוות מקומי
מדריכים מקומיים: דוברי אנגלית
דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתכנית
מיסים מקומיים
תשר לנותני השירותים המקומיים.
דמי טיפול ורישום.
מפגש קבוצה

מחיר הטיול אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען.
ארוחות שאינן כלולות במסלול הטיול
שתייה בארוחות
הוצאות בעלות אופי אישי (כביסה, טלפונים, משקאות, ארוחות נוספות וכד')
טיפ למדריך הישראלי.

לתשומת ליבכם

אופי הטיול: טיול עומק אל טאיוואן, נופי הרים, ערים, נהרות וים, מפגש עם אוכלוסיות מרתקות, וביקור בערים שונות וקוסמופוליטיות.
מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ויחול שינוי, המחיר ישתנה בהתאם.
חיסונים: לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
על אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה, עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מפולות, שינויי מועדים של אירועים וכיו"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארץ היעד הזו. באם יהיה צורך מדריכנו יעשו שינויים בשטח, לטובת ורווחת הנוסעים.
חברת התעופה איננה מאפשרת הושבה מוקדמת ובחירת מקומות טרם הטיסה, יש להגיע כשלוש שעות לפני ההמראה לדלפקי הצ'ק אין של החברה בארץ.
מסלול הטיול שונה במקצת ממסלול הטיול הרגיל.
יובהר כי המחירים הנקובים לעיל נכונים ליום ההרשמה. במידה ותחול עלייה הגבוהה מ -3% בשערי המטבע, במיסי הנמל או במיס הדלק יעודכנו מחירי הטיול בהתאם ותחול התוספת על הנוסע.
טיסות: ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

רוחות טובות, רוחות רעות

במשך חודש אחד בכל שנה, משהו מוזר עובר על תושבי טיוואן. תושבי האי נמנעים במהלך חודש זה […]

מסע להרי הקצ’קר בתורכיה

הפסגות המושלגות של הרי הקצ’קר, אגמי טורקיז, חופי הים-השחור, תושבים מקומיים על תלבושותיהם המסורתיות, תרבות חקלאית, מפלי […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול פסח לטאיוואן

טיולי תרבות וטבע

בדגש פסטיבל האלה מאצו | 13 יום