טיול מאורגן ליפן בתקופת פריחת הדובדבן וחג הפסח

טיולי תרבות וטבע

בין ישן לחדש | 15 יום

טיול ליפן, ארץ השמש העולה, הוא תערובת מרתקת של מפגש עם מסורת הנשענת על היסטוריה עתיקת יומין, תרבות ייחודית ושיאים של טכנולוגיה מתקדמת. הטיול עובר בין נפלאות יפן, נופים געשיים ומעיינות חמים, גנים יפנים מסורתיים, טירות סמוראים מפוארות, מקדשי זן ותיקים ופעילים בצד מפעלים מודרניים. בטיול ניסע באוטובוס פרטי ממוזג, ברכבות מהירות, וגם נטעם מהתחבורה הציבורית החדשנית במדינה. נלון במלונות מודרניים ובבתי אירוח יפנים מסורתיים, נטייל במקומות קלאסיים לצד חבלי ארץ בתוליים, נבקר במסעדות מקומיות, במפעלים ייצור מסורתיים נחשף לחיי היומיום ונלמד את מנהגי המקום השונים.

מסלול הטיול

ימים 1-2

תל אביב – טוקיו

ניפגש בשדה התעופה בשעות הערב ונצא בטיסה לטוקיו דרך יעד מקשר. בשעות הצהרים ננחת בשדה התעופה בנריטה (Narita). נצא לסיור ראשוני במטרופולין הגדול ביפן ונמשיך ברכבת ממוחשבת ללא נהג אל האי המלאכותי (אודאיבה) (Odaiba) שבמפרץ טוקיו, ונאכל ארוחת ערב. לינה בטוקיו.

ביומיים הראשונים של טיולינו ליפן נבקר בטוקיו, מטרופולין דינאמי ומהפנט, נשלב בין המודרני להיסטורי, נכיר מקרוב את הבירה היפנית על שלל אתריה המשלבים תרבות, דת, היסטוריה ומודרניזם יחדיו.

יום 3

טוקיו בירת יפן

נבקר בשוק הדגים ופירות הים המפורסם צוקיג’י (Tsukiji). נבקר במקדש סנסו-ג’י (Senso-ji) שבאזור העממי (Asakusa), בפארק אואנו (Ueno), נבקר ברחוב סמטת אמיוקו (Ameyoko) ונלמד על חידושי הטכנולוגיה ברובע אקיהאבארה (Akihabara). נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בטוקיו.

יום 4

טוקיו

היום ננוע באמצעות תחבורה ציבורית, דרך מיוחדת להכיר את טוקיו ואת מערכת הרכבות המשוכללת שלה. נבקר בגני ארמון הקיסר, ברובע הקניות הוותיק והיוקרתי גינזה (Ginza), במוזיאון אדו (Edo), במקדש מנג’י גי’נגו (Meiji Jingu), בהאראג’וקו (Harajuku) שם משוטטים צעירי העיר שמפגינים את טעמם האישי בלבוש מיוחד. נגיע לאומוטה-סנדו (Omote-sando), שדרה עם חנויות יוקרה ובניינים ארכיטקטוניים מעניינים מרכז הבילוי התוסס. ארוחת ערב מקומית ולינה בטוקיו.

יום 5

הקונה (Hakone), אגם אשי (Ashi)

את הבוקר נפתח בנסיעה אל הקונה (Hakone), השוכנת על שפת אגם אשי, בתוך אזור געשי פעיל, המשופע במעיינות חמים. נבקר במוזיאון הפתוח לפסלים מודרניים. לאחר הביקור במוזיאון המרשים נצא לשייט פסטורלי באגם אשי-נו-קו  (Ashi-no-ko). נמשיך ונעפיל ברכבל להר קומאגאטאקה (Komagatake), משם ניתן לצפות ביום בהיר אל ההר פוג’י-סאן (Fuji-san), אגם אשינו-קו ונופי הסביבה.  לינה בהקונה.

יום 6

קאואגוצ'י-קו (Kawaguchi-ko), מאצומוטו (Matsumoto), היריו (Hirayo)

נצא בבוקר לאגם קוואגוצ’י – קו המרשים, על רקע נופיו של הר פוג’י-סאן. נמשיך לביקור במוזיאון האומנויות של האמן איצ’יקו קובוטה (Kubota Itchiku), מוזיאון מרהיב המציג את יצירותיו וצורת הצביעה המיוחדות של האמן). אחר הצהריים נצא אל אזור האלפים היפנים המקסים, בו נבלה את הימים הקרובים. נבקר במאצומוטו (Matsumoto), בטירת העיר הנחשבת לוותיקה ביותר בין הטירות שנותרו על טילן ביפן עד היום ונאכל ארוחת צהריים. נמשיך וניסע להיריו (Hirayo) ונהנה מחוויית הלינה בריוקאן (בית אירוח יפני מסורתי) ומארוחת ערב יפנית.

יום 7

טאקאיאמה (Takayama), שיראקאוואגו (Shirakawago), קאנאזאווה (Kanazawa)

נפתח את יומנו בנסיעה לטאקאיאמה שבמחוז וממוקמת במחוז הידה (Hida) ההררי. נבקר במייגאווה (Miyagawa), שוק בוקר מהגדולים ביפן, נמשיך ונטייל ברובע סאנו מאצ’י (Sanno-Machi)העתיק ובטאקאיאמה ג’ינייה בו שכן בית הפרלמנט בתקופת אדו. אחר הצהריים נצא לכיוון שיראקאוואגו, הכפר האלפיני האותנטי עם גגות הקש, ונבקר בבית קנדה (Kanda) בסגנון גאשו-צוקורי שבנוי בצורת ידיים שצמודות זו לזו בתפילה. לקראת ערב נסע לקאנאזאווה ונאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה בקאנאזאווה.

יום 8

קאנאזאווה (Kanazawa), קיוטו (Kyoto)

הבוקר נבקר בבית נומורה (Nomura), בתי מגורים משוחזרים של סמוראים, נמשיך לקנרוקו-אן (Kenroku-en), גן רחב ידיים, הנחשב לאחד הגנים היפים ביותר ביפן, משם נמשיך להיגאשי צ’איה גא ((Higashi Chaya רובע הגיישות עם בתי העץ העתיקים. ברובע זה נראה עבודות יד עם עלי זהב, התעשייה המפורסמת ביותר של העיר קנאזוואה, שם נבקר בבית תה מקומי. אחר הצהריים ניסע לקיוטו. לינה בקיוטו.

יום 9

קיוטו

קיוטו, מהערים היפות והמיוחדות ביותר ביפן, המשלבת תרבות, דת והיסטוריה ארוכת שנים. את ביקורנו בכרך הגדול נתחיל במקדש קיומיזו (Kiyomizu), נבקר ברחובות העתיקים ניננזקה וסאננזקה (Ninenzaka & Sannenzaka), נשתתף בטקס תה יפני מסורתי, נבקר במזנר קודיג’י ((Kodaiji המרהיב ביופיו ונמשיך אל טירת ניג’ו-ג’ו (Nijo-jo)  של משפחת טוקוגאוה. את אחר הצהריים נבלה במקדש הייאן-ג’ינגו Heian-jingu)) ובגן הפנימי המקסים שלו. בערב נלך לארוחת ערב מסורתית הכוללת אירוח מאיקו (Maiko) , גיישה בהתלמדות. לינה בקיוטו.

 

יום 10

קיוטו

נתחיל את היום בביקור בשני מקדשים בקיוטו: הביתן הזהוב של מקדש קינקאקו-ג’י (Kinkaku-ji), מקדש ריואנ-ג’י (Ryoanji). משם נמשיך לשוק נישיקי (Nishiki – רקמת זהב) הידוע כ”מטבח של קיוטו”, נמשיך ונטייל ב”שביל הפילוסופים”, דרך מקסימה המשיקה לתעלות מים ועוברת בינות למספר מקדשים. נטייל ברובע גיון (Gion) שמקורותיו בימי הביניים. נקדיש את הערב לביקור בכנסיה, המשרתת את “אגודת הנוצרים היפנים ידידי ישראל”, הידועה בכינויה “בית שלום” (מותנה באישור). לינה בקיוטו.

יום 11

מוזיאון מיהו (Miho), נארה ( (Nara

בבוקר נצא בנסיעה אל מוזיאון מיהו (Miho) יצירת מופת ארכיטקטונית בלב יער, שנבנתה ב-1997 על-ידי כת יפנית איזוטרית וספיריטואליסטית.  משם נמשיך לנארה (,(Nara הבירה הקדומה של יפן, נבקר במקדש הבודהיסטי טודאי-ג’י (Todaiji Temple) נמשיך למקדש קאסוגה (Kasuga) ונבקר בפארק האיילים. בשובינו אל העיר נעבור בבניין התחנה של קיוטו, בניין מודרני ומרשים המשמש אבן דרך מרכזית בעיר. נאכל ארוחת ערב במסעדה מערבית. לינה בקיוטו.

יום 12

הירושימה (Hiroshima), האי מיאג'ימה (Miyajima)

הבוקר נצא ברכבת מהירה (300 קמ”ש) אל עבר הירושימה – העיר הראשונה שהופצצה בפצצה האטומית באוגוסט 1945, ומשם ניקח מעבורת אל עבר האי מיאג’ימה. נטייל באי ובמקדש השינטו איצוקושימה-ג’ינג’ה (Itsukushima-jinja) ונעלה על הר מיסן (Misen). נשוב להירושימה ונאכל ארוחת ערב. לינה בהירושימה.

יום 13

הירושימה , אוסקה (Osaka)

את טיול היום שלנו בהירושימה נתחיל במפעל המכוניות של מאזדה, בו נקבל הצצה מרתקת אל תעשיית הרכב היפנית (הביקור מותנה באישור),  נטייל בגני שוקיי-אן (Shukkeien), בפארק ובמוזיאון השלום המוקדשים לזכר קורבנות הפצצה. בצהרים ניקח רכבת מהירה לאוסקה. כשנגיע לעיר נטייל באחד מהרובעים הצבעוניים של העיר,נאמבה  (Nanba)ונאכל ארוחת פרידה מיפן. לינה באוסקה.

 

יום 14

אוסקה

נבקר בטירת אוסקה הידועה, בשוק קורמון ((Kuromon הצבעוני, שם נאכל במסעדה מקומית ונסיים במצפה הכוכבים אומדה (Umeda). אחר הצהריים נצא לכיוון שדה התעופה ונעלה על טיסת לישראל דרך יעד מקשר.

יום 15

נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה בו גוריון.

  • הטיולים ליפן בהובלה של שתי מדריכות מובילות ליעד זה עם ניסיון וידע עשיר.
  • טיול מקיף ליפן המרכז את כל הטוב והייחודי שיש ליפן להציע, כולל טבע, נוף, תרבות וקולינריה, בתקופת שיא השלכת היפנית המדהימה ביופיה.
  • טיול היסטורי ואנתרופולוגי מרתק המשלב נופי טבע מרהיבים בתנאים מקומיים טובים מאוד. מסע בו ישנה אפשרות לחוות תרבות שונה ומרתקת.
  • שייט על אגם "אשי".
  • ביקור בשוק נישיקי , המכונה גם "המטבח של קיוטו".
  • הופעה של מארחת יפנית מסורתית (גייקו או מאיקו).
  • קבוצות קטנות ואיכותיות החל מ 15 מטיילים ועד 26 מקסימום.

צרו עימנו קשר


תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה תאריך חזרה מדריך מחיר לאדם בחדר לשניים הנחת רישום מוקדם הערות הרשמה
טיול מיסי נמל מחיר כולל
19/03/2020 02/04/2020 אצויו אינואואה יפורסם בהמשך
24/03/2020 07/04/2020 ליאור מורג יפורסם בהמשך
04/04/2020 18/04/2020 אצויו אינואואה יפורסם בהמשך
09/04/2020 23/04/2020 ליאור מורג יפורסם בהמשך
על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאים לו/ה. לפרטים לחצו כאן <<

יתכנו התאמות של מסלול הטיול לכל אחד מהמועדים. פרטים אצל נציגי אקו.

 

תוספת ליחיד בחדר: 1395$

דגשים מיוחדים

הטיול כולל

נסיעה באוטובוס ממוזג בהתאם לגודל הקבוצה, בתחבורה ציבורית ורכבות מהירות
בתי מלון ברמה גבוהה בהתאם למיקום ולאזור. לילה באירוח יפני מסורתי
דמי כניסה לאתרים כמפורט.
ערכת שמע לכל מטייל.
תשר לנהגים וצוות מקמי בבתי מלון.
דמי רישום וטיפול.
חצי פנסיון- בכל יום ארוחת בוקר בבית המלון וארוחה נוספת בהתאם למסלול הטיול (למעט יום ההגעה ויום החזרה)

הטיול אינו כולל

ביטוח אישי ומטען.
ארוחות שאינן כלולות.
שתייה והוצאות אישיות.
תשר למדריך הישראלי.

לתשומת ליבכם

השתתפות בסדנאות ופעילויות ייחודיות מותנה באישור .
ייתכן ושעות הטיסות הבינלאומיות ישתנו, עדכונים נוספים בצמוד למועד היציאה לטיול.
ביקור באתרים מסוימים במהלך הטיול מותנה באישור מקומי. במידה ולא יתאפשר ביקור כפי שתוכנן מראש, למדריך הטיול תהיה הזכות לבחור תוכנית אלטרנטיבית לטובת ורווחת הנוסעים.
התוכנית מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. תכנית הטיול כפופה לשינויים גם בהתאם לשיקול הדעת של המדריך ושל אקו טיולי שטח.
ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם ב"אקו".
מחיר הטיול הסופי יכול ויושפע משינויים בשערי מטבע חוץ. הסכום הסופי בשקלים ייקבע בסמוך למועד היציאה.
חשוב לדעת – תקופת פריחת הדובדבן מבוססת על נתונים סטטיסטים משנים עברו. אין אנו יכולים לצפות שינויים בפריחה בגלל שינויי אקלים או כל גורם סביבתי אחר.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

טוהוקו: יפן בניחוח כפרי

מרבית המטיילים המערביים ליפן אינם מגיעים לאזור צפון האי הונשו – וחבל. אזור זה נקרא טוהוקו (Tohoku), […]

השלכת של קיוטו ביפן

מיומנה של מורה לאנגלית ביפן את הסופ”ש האחרון ביליתי בקיוטו, עיר המקדשים, אלא שהפעם לא נסעתי לשם […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול מאורגן ליפן בתקופת פריחת הדובדבן וחג הפסח

טיולי תרבות וטבע

בין ישן לחדש | 15 יום