fbpx

צילום: יובל לוי

טיול לסין בדגש חבל יונאן כולל פסטיבל “לושנג”

טיולי תרבות וטבע

נפלאות חבל יונאן וכולל פסטיבל "לושנג" של מיעוט המיאו | 15 יום

חבל יונאן- הארץ שמדרום לעננים, אחד המחוזות היפים והמגוונים ביותר בסין. נופי הרמה הטיבטית מצפון מערב, יערות הגשם של ויאטנם, לאוס ובורמה בדרום, ערים ססגוניות וצבעוניות בשילוב קבוצות מיעוטים רבות אשר נדחקו לגבולות המחוז במרוצת השנים, יוצרים תמונה ייחודית ומרהיבה לעיניי המטיילים.


מדריך הטיול יובל לוי, אשר מתגורר ביונאן, בנה במיוחד עבור אקו טיולי שטח מסלול  שיחשוף אותנו, המטיילים הישראלים, לחבל ארץ ייחודי ומגוון, אשר שעריו לתיירות נפתחו רק בשנים האחרונות והביאו להתפתחות מסחרחרת בתעשייה, בכלכלה ובתשתיות.
יובל לוי הינו דובר, קורא, כותב ונושם את השפה והתרבות הס ינית ולו היכרות עמוקה עם המיעוטים השונים, הדתות וההיסטוריה של סין. מתמחה בהובלת טיולי עומק בכל רחבי סין, ומוביל טרקים וטיולים גאוגרפיים ייחודיים באזורים הטיבטיים ובדרום מזרח אסיה. בזמנו הפנוי מתרגל טאי צ'י, צ׳י גונג ועורך מסעות צילום בעקבות התרבויות המקומיות.
הטיול יחל בפסטיבל בני המיאו במחוז גוויז'ואו וימשיך לתוככי חבל יונאן הרב גוני. נבקר בערים המוכרות יותר קונמינג, דאלי וג'ונג דיאן (שנגרי-לה) לצד כפרים מוכרים פחות, אותנטיים וצבעוניים, המשמרים מסורות ארוכות שנים. נהנה מטבע עוצר נשימה, בין הרמה הטיבטית המושלגת לאזורים הטרופיים של הדרום, טרסות אורז ואגמים, נהרות המקונג והינגצה השוצפים ושווקים ססגוניים.
בטיול ליונאן נהנה מהנוף המרהיב, מהשטחים המעובדים, מהכפרים הציוריים, מהכפריים העוסקים במלאכת השדה וממופעי הפולקלור של בני המיעוטים השונים, הניכרים כל אחד בלבושו הצבעוני המיוחד.מסלול הטיול הוא מסלול ייחודי לחברת אקו טיולי שטח, וניתן לקבל אותו במייל.
למסלול הטיול המלא ופרטים נוספים אנא התקשרו אלינו 03-5633703 או שלחו מייל ל mail@eco.co.il

  • טיסות ישירות לסין בחברת התעופה הסינית היינאן איירליינס
  • מדריך הטיול – יובל לוי מתגורר בסין ודובר את השפה המקומית
  • חגיגות פסטיבל "לושנג" הצבעוני של בני המיאו בחבל גוויז׳ואו
  • סדנת בישול דאמפלינג (דים סאם) מקומי
  • ביקור בטראסות האורז של יואן יאנג, מהגדולות במזרח אסיה
  • נגיע אל נהר היאנגצה ואל "ערוץ דילוג הנמר"
  • נעפיל אל הרמה הטיבטית ואל "ממלכת השנגרילה"
  • נעלה ברכבל ל"הר אלף הצבים" ונזכה לחוויית נוף פנורמית מרהיבה
  • נבקר ב"יער האבן", גושי אבן קרסטיים הבוקעים מהאדמה ויוצרים מבוך סלעים אשר מתנשאים אחד מעל השני כעצי ענק
  • הגעה לאזורים שטרם נפגעו בסין ומשמרים את המסורת והתרבות העתיקה

צרו עימנו קשר


תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאהתאריך חזרהמדריךמחיר לאדם בחדר לשנייםהנחת רישום מוקדםהערותהרשמה
טיולמיסי נמלמחיר כולל
17/11/201901/12/2019יובל לוייפורסם בהמשך
על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאים לו/ה. לפרטים לחצו כאן <<

תוספת ליחיד בחדר: 850$

 

דגשים מיוחדים

מחיר הטיול כולל

טיסות בינלאומיות ישירות בקו ת"א-בייג'ינג-ת"א (בחברת היינאן איירליינס) ו-4 טיסות פנים על פי מסלול הטיול.
כניסות לכל האתרים וסיורים כמפורט במסלול הטיול.
תחבורה, לינה, כלכלה וצוות כמפורט במסלול הטיול.
אשרת כניסה לסין – 50$, מיסי נמל וביטחון – 355$.
תשר לנותני השירותים המקומיים.
דמי טיפול ורישום.
מפגש הכנה לטיול.
מים מינרלים – בקבוק לאדם ליום.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען.
שתייה וארוחות שאינן כלולות.
הוצאות בעלות אופי אישי.
טיפ למדריך הישראלי.

לתשומת לבכם:

אופי הטיול: טיול עומק גיאוגרפי לאחד האזורים המסתוריים והמרתקים בתבל. זהו מסע המשלב מפגש עם אנשים, כפרים קטנים, אמונות, מנהגים, טקסים, אומנות וארכיטקטורה מסורתית והשתתפות בפסטיבלים מקומיים.
לינה: לינה במלונות צנועים, בתנאים מקומיים הטובים בנמצא. לתשומת לבכם: רמת המלונות במדינות אלו נמוכה מהמקובל במדינות המערב. בהואנגואושו, קאילי, וקונמינג מלונות בדרגת תיירות טובה.
כלכלה: על בסיס חצי פנסיון
תחבורה: 4 טיסות פנים לפי התוכנית, אוטובוס צמוד לנסיעות בינעירוניות, ולסיורי ערים והעברות לשדה התעופה. רכבת מקונמינג לדאלי.
קבוצה וצוות : 12 – 26 מטיילים.
מדריך ישראלי מצוות אקו: יובל לוי ומדריכים מקומיים.
מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ויחול שינוי, המחיר ישתנה בהתאם.
השתתפות בסדנאות ופעילויות ייחודיות מותנה באישור.
ייתכן ושעות הטיסות הבינלאומיות ישתנו, עדכונים נוספים בצמוד למועד היציאה לטיול.
ביקור באתרים מסוימים במהלך הטיול מותנה באישור מקומי. במידה ולא יתאפשר ביקור כפי שתוכנן מראש, למדריך הטיול תהיה הזכות לבחור תוכנית אלטרנטיבית לטובת ורווחת הנוסעים.
התוכנית מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים. תכנית הטיול כפופה לשינויים גם בהתאם לשיקול הדעת של המדריך ושל אקו טיולי שטח.
על כל מטייל להיות מצויד בדרכון בתוקף ל- 6 חודשים מיום היציאה.
חובה על המטיילים להצטייד בביטוח רפואי וביטוח נסיעות מתאימים לפני הנסיעה. לאחר שקניתם פוליסת ביטוח, בבקשה שלחו אלינו את הפרטים על מנת שנוכל להתארגן בהתאם במידה ותזדקקו לטיפול רפואי במהלך הטיול.
טיסות: ע"פ מדיניות חברת התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם ב"אקו".
טיסות פנים: איחורים, דחיות ואף ביטולים בטיסות פנים בסין אינן דבר נדיר . אנו מזמינים עבורכם טיסות פנים כחלק מהשירותים שאנו מארגנים עבורכם (וללא עמלה נוספת) אך איננו אחראים על שינויים שנעשים על ידי חברות התעופה. אנו נעשה את המרב על מנת למצוא פתרון הולם במקרה של שינוי או ביטול של טיסות אך במידה והשינוי יגרור תשלום נוסף, תשלום זה יחול על הלקוח בלבד. * זמני הטיסות של גוויאנג- ליג׳יאנג תרם פורסמו וככל הנראה תהיה רק טיסה אחת ביום. תכנית הטיול עשויה להשתנות בהתאם ללוח הטיסות
אנו נתקלים מידי פעם במקרים בהם מטיילים נאלצים לבטל את נסיעתם מחמת תאונה או מחלה פתאומית, או מחמת אשפוז או מוות של בן משפחה קרוב. לצערנו לא נוכל להחזיר דמי ביטול שנגבים מאתנו על ידי חברות התעופה וגורמי התיירות בעולם. על המטיילים לעשות ביטוח טיולים, וחברת הביטוח היא הגורם אליו יש לפנות על מנת לקבל החזר כספי בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח אותה רכשתם. למרות האמור לעיל, חברת אקו "כידידת הנוסע" תעשה ככול שביכולתה ע"מ שהלקוח ישלם את המינימום הנדרש. אנו ממליצים לכל המטיילים לעשות את הביטוח בעת ההרשמה על מנת להיות מבוטחים בתקופה שלפני היציאה לטיול, בהתאם לתנאי הפוליסה שתרכשו.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

יהודי המזרח – סין

“הסינים הם היהודים של המזרח”, אומר לי הפרופסור הסיני, עם טון מיתולוגי שלא משאיר ספק שאמת זו […]

סין – חואה שאן

חואה שאן – המקום בו מצוקים, קיסרים ופרחים נפגשים הדפיקות החזקות על הדלת מתערבבות בחלום, אבל לא […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חשבו על הטיול? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול לסין בדגש חבל יונאן כולל פסטיבל “לושנג”

טיולי תרבות וטבע

נפלאות חבל יונאן וכולל פסטיבל "לושנג" של מיעוט המיאו | 15 יום