טיול ושייט בפולינזיה אל איי המרקיז, טואמוטו וסוסייטי בהדרכת רז שרבליס

טיולי שייט והפלגות

מסע ימי מיוחד לאיים הפולינזים | 21 יום

הדפיסו שלחו שתפו
טיול לאיי פולינזיה באוקיינוס השקט הוא מסע אל חלום אקזוטי, רחוק ומרהיב בעברו השני של העולם. בטיול קסום זה אנו מגיעים בטיסות ובשייט בפולינזיה לכל 3 קבוצות האיים, איי המרקיז, האטולים של טואמוטו, ואיי החברה המפורסמים וביניהם טהיטי ובורה בורה, ונותנים את כל המגוון העשיר והייחודי של פולינזיה הצרפתית. אנו מגיעים ומבקרים בארכיפלג של 118 איים מרהיבים ביופיים. אנחנו מאמינים שאם נסעתם עד לקצה השני של העולם, כדאי שתחוו ותראו את פולינזיה לעומקה ולרוחבה.

פולינזיה הרחוקה משכה בחבלי קסם מגלי ארצות, סופרים, ציירים ואומנים אל הנופים עוצרי הנשימה, ואל התושבים הפולינזים והתרבות הייחודית שלהם.   זהו גן עדן עלי אדמות, חול הים באיים דומה לאבקת משי לבן ורך, שפע של פירות טרופיים ומאכלי ים, לב האיים הוא נוף הרים ירוקים, ולגונות ים בצבע טורקיז מקיפים אותן. נשות האיים עם פרח טרופי בשערן נראות עדיין בדיוק כמו אלה שדגמנו בפני פול גוגן הצייר המפורסם.

אנו טסים אל עברו השני של כדור הארץ ויוצאים למסע מקיף בו אנו משלבים טיול עם טיסות, נסיעות והליכות בין ארבעה מאיי החברה היפים ביותר, ושייט באניה ייחודית שבמשך עשרות שנים מובילה סחורות לאיי המרקיז, ומקשרת בין חבל ארץ נידח זה לעולם החיצון. האניה, ארנוי 5, שופצה לאחרונה ומציעה את הנוחות של שייט תענוגות ומתפקדת כאוניית אספקה בו זמנית. כלי שייט קטן, המיועד לכ- 230 נוסעים ב- 103 תאים, והצוות שלה מורכב מבני פולינזיה תושבי האיים. המטיילים יורדים מהספינה, מבקרים באיים, חווים את התרבות וההיסטוריה העשירה ואת הנופים עוצרי הנשימה. 

 

רוצים לקבל עוד פרטים על הטיול?


תאריכי יציאה ומחיריםאהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

אזור האגמים בצ'ילה: מופע ראווה של גיאוגרפיה מטורפת

צ'ילה היא בעצם רצועה דקה לאורכה של היבשת הדרום אמריקאית, בין הרי האנדים לאוקיינוס השקט. ארץ יפה […]

גואטמלה – עולם שלישי במצב טוב

מתוך סיור עיתונאים בגואטמלה, בארגון "אקו טיולי שטח" ובהדרכת רונן רז (Y-Net 5.2.07) עיר שנעלמה במעמקי הג`ונגל, […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טיול ושייט בפולינזיה אל איי המרקיז, טואמוטו וסוסייטי בהדרכת רז שרבליס

טיולי שייט והפלגות

מסע ימי מיוחד לאיים הפולינזים | 21 יום

הדפיסו שלחו שתפו