טיול מאורגן לברזיל

טיול לברזיל

ברזיל, החמישית בגודלה במדינות העולם, ממוקמת בדרום אמריקה, בחלקה המזרחי ביותר של היבשת. ברזיל התברכה באדמות פוריות וביערות גשם עצומים, ובראשם יער האמזונס. היער, אשר בו זורם נהר האמזונס, הוא הגדול ביותר בעולם. הוא משתרע על פני תשע מדינות כאשר 60 אחוזים משטחו נמצאים בברזיל.  לא רק יערות גשם יש בברזיל כי אם גם ביצות עצומות (כאן נמצא אזור הביצות הגדול בעולם, הפנטנאל), מפלים אדירים (ובראשם מפלי האיגואסו, מהעוצמתיים בעולם) וחופים טרופיים חלומיים. הטבע הברזילאי משמש בית למגוון עצום של בעלי חיים, שרבים מהם אפשר לפגוש במהלך טיול בברזיל – קופים, תנינים, יגוארים, קפיברות, לוטרות, דגי פיראנה ומינים רבים של ציפורים ובהם תוכים בשלל צבעים. ברזיל היא אמנם גן עדן לאוהבי טבע, אבל היא מציעה הרבה יותר מכך. יש בה תרבות מרתקת, הודות לפסיפס אנושי מגוון שכולל שבטים אינדיאנים, צאצאי עבדים אפריקנים ומהגרים אירופאים. כל אלה יצרו תרבות, מוזיקה ודת המשלבות את ההשפעות השונות של מדינות המוצא. גם הערים בברזיל מהפנטות בנופים ובתרבויות שהן מציעות. ריו דה ז'ניירו, אחת הערים היפות והמרתקות בעולם, שוכנת במיקום מושלם בין הרים לים, וסלבדור דה בהיה, בירתה הראשונה של ברזיל, מפורסמת באדריכלות הקולוניאלית שלה, במוזיקה ובקפוארה.

טיול 'שטח מיוחד' בפטגוניה צ’ילה וארגנטינה

טיולי תרבות וטבע

מחבל האגמים בדרך הדרומית "קרטרה אוסטרל" אל אזור הקרחונים וארץ האש. בהדרכת עמיר ראש

פטגוניה, חבל ארץ פראי השוכן בקצה הדרומי של יבשת דרום אמריקה. הרי האנדים הגבוהים והרי געש עצומים […]

28 יום

מועדי יציאה: 17.11.24

טיול לצ'ילה, ארגנטינה וברזיל

טיולי תרבות וטבע

טיול זה מתחיל בסנטיאגו, צ'ילה, כולל אזור האגמים המורחב, דרום פטגוניה ,מפלי איגואסו וביקור בריו דה ז'ניירו

פטגוניה, חבל ארץ פראי השוכן בקצה הדרומי של יבשת דרום אמריקה. הרי האנדים הגבוהים והרי הגעש העצומים […]

21 יום

אין תאריכים כעת

17 יום

אין תאריכים כעת

למי מתאים טיול בברזיל?

הטיול בברזיל מתאים לכל מי שאוהב תרבות וטבע. אוהבי הטבע ייהנו מטיולים רגליים ביער הגשם האמזוני ומשייט בנהר האמזונס, ביקור במפלי האיגואסו, סיור לאורך נהר הריו פראטה וטיולי הליכה ושייט בביצות הפנטנאל. אוהבי התרבות ממפגשים עם תושבי אגן האמזונס, השתתפות בחגיגות מקומיות אותנטיות, דוגמת חגיגות הימאנז'ה, ובילוי בערים התוססות. וכמובן אין מי שיישאר אדיש לאווירה, המקבצים והמוזיקה בקרנבל  של ריו.

טיולים עם "אקו טיולי שטח"

הטיולים של  "אקו טיולי שטח" בברזיל הם טיולים מקיפים ויצירתיים, שכוללים את המיטב של הטבע והתרבות הברזילאית. הם כוללים "אתרי החובה" דוגמת מפלי האיגואסו וריו דה ז'ניירו, לצד סיורי עומק באזור הפנטנאל, שנרקול בנהר אוליו ד'אגואה, טיול ל"בור תוכי המקאו" שבו אפשר להתרשם מהמוני תוכים צבעוניים ועוד. על אף שהמטיילים פוגשים את הצד הפראי של ברזיל, תנאי הטיול נוחים מאוד והם כוללים לינה במלונות ובלודג'ים מצוינים.

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה