טיול מאורגן לדרום אפריקה

טיולים לדרום אפריקה

דרום אפריקה, הנמצאת בקצה הדרומי ביותר של יבשת אפריקה, היא העשירה במדינות היבשת ואחת הגדולות שבהן. זוהי ארץ מגוונת להפליא, עם נופים שנעים ממדבר צחיח לאזורים סבוכי צמחייה ושופעי מים, יש לה קו חוף ארוך ויפהפה שנמתח בין שני אוקיינוסים – האוקיינוס ההודי והאוקיינוס האטלנטי, אזורי יין מצוינים וערים נהדרות. לכל אלה נוסף המגוון התרבותי המרתק וההיסטוריה המורכבת. האפשרות לעקוב אחר המאבק לשוויון זכויות, שליווה את מרבית המאה ה-20, ולשמוע את סיפורם של האנשים ששינו את פני ההיסטוריה של דרום אפריקה, בראשם נלסון מנדלה, מוסיפה לטיול רבדים של עומק ותוכן.
20 יום

אין תאריכים כעת

טיול בדרום אפריקה

שילוב מופלא של טבע, נופים ומפגשים אנושיים והוא מתאים לסוגים רבים של מטיילים: חובבי טבע, אוהבי בעלי חיים, מתעניינים בתרבויות והיסטוריה וכל מי שכבר טייל באפריקה והתאהב בה ועכשיו רוצה להכיר אזורים נוספים שלה.
טיול מקיף בדרום אפריקה עובר, בין השאר, לאורך רצועת החוף היפהפייה של הכף המערבי, במסלול רצוף בתצפיות עוצרות נשימה ומפגשים עם לווייתנים ודולפינים, ציפורים ועופות ימיים. באזור היין מטיילים בין כרמים ויקבי בוטיק וטועמים את היינות הדרום אפריקאים המשובחים, ששמם יצא למרחוק. הטיול לא פוסח כמובן על שמורת קרוגר שבצפון המדינה, אחת השמורות הגדולות והמפורסמות באפריקה, שבשטחה, הדומה לשטח מדינת ישראל, חיים יותר מינים של בעלי חיים מאשר בכל שמורה אחרת בעולם. בין השאר, אפשר לפגוש כאן אריות, נמרים, קרנפים, פילים, ג'ירפות, זברות, גנו, אנטילופות, תנינים, מאות מינים של עופות ועוד ועוד. לצד הטבע היפהפה והנופים שלא מפסיקים להדהים, לא פוסחים על תענוגות עירוניים בעריה המרתקות של דרום אפריקה, כמו קייפטאון ויוהנסבורג. ואם כבר הרחקנו עד לקצה הדרומי של היבשת, לא כדאי לוותר על מפלי ויקטוריה העוצמתיים, שנופלים מגובה של 108 מטר, פי שניים ממפלי הניאגרה.

טיול בדרום אפריקה עם "אקו טיולי שטח"

טיול מקיף, עם תכנית מלאה ועשירה. בין השאר, יוצאים לספארי בשמורת קרוגר, שייט לצפייה בלווייתנים בהרמנוס בעונה שבה היונקים הימיים הענקיים הללו מתקרבים אל החוף, ביקור בקייפטאון, אחת הערים היפות בעולם, ועוד. הטיול הוא בקבוצה קטנה – 15 עד 25 מטיילים, עם הדרכה מקצועית ואיכותית.

טיולים מאורגנים לאפריקה