טיול מאורגן להודו

טיולים להודו

קשה לחשוב על מקום מגוון ומרתק, ססגוני וסוחף יותר מאשר תת היבשת ההודית. יש כאן עולם ומלואו, הן מבחינה נופית והן מבחינה אנושית. טיול להודו הוא טיול של נופים, של מפגשים מרתקים, של טעמים, צלילים וצבעים שלא תראו כמותם בשום מקום אחר בעולם. זוהי מדינה ענקית וכל אזור שלה ייחודי ושונה. בצפון הודו מטיילים בין פסגות ההימלאיה האדירות ואל מקורות נהר הגנגס; במזרח המדינה מטיילים בנוף פראי אל כפרים נידחים, מבקרים בשווקים ססגוניים ופוגשים מסורות עתיקות; הטיול בדרום הודו עובר בנופים טרופיים, בין שמורות טבע, חופים לבנים, שדות אורז ומטעי מנגו ואגוזים. אל הנופים המשתנים, הטבע המפעים ודרך החיים המרתקת מתווסף גם הפן הרוחני, בין אם במקדשים הרבים, בטקסים שעל גדות נהר הגנגס הקדוש ובפסטיבלים המהפנטים - מפסטיבל הפילים בדרום הודו ועד חג האור של האלים, הדוו דיוואולי, בצפון. כל אלה מעניקים לטיול להודו רבדים נוספים של עומק ועניין.
16 יום

מועדי יציאה: 10.07.24

13 יום

מועדי יציאה: 10.10.24

טיול לדרום הודו

טיולי תרבות וטבע

קרנטקה, טאמיל נאדו וקראלה כולל פסטיבל הפילים בפלאקאד. בהדרכת דנה מרזל

טיול לדרום הודו, האזור הדרומי של תת היבשת ההודית. אזור ססגוני מלא בצבעים וריחות, מתאפיין בנופים טרופיים, […]

16 יום

פברואר 2025 (משוער), תאריכים יפורסמו בהמשך

למי מתאים טיול מאורגן בהודו?

טיולים מאורגנים להודו מתאימים למגוון רחב של מטיילים, מחובבי טבע, דרך אוהבי טרקים ועד לרוצים להתעמק בתרבויות ובדתות. ההיצע הרב והגיוון של האזורים וסוגי הטיולים מאפשרים לכל אחד לבחור את הטיול המתאים לו ביותר. אפשר, למשל, לטייל בנופים המרהיבים של צפון הודו ורכס ההימלאיה בג'יפים איכותיים בשילוב הליכות קצרות ונעימות בטבע. אוהבי הליכות יכולים לבחור בטיול טרק במדינת סיקים בהרי ההימלאיה, שהיתה מסוגרת עד לפני שנים אחדות בפני באים מבחוץ, ואשר הטיול בה כולל טרקים וטיפוס במרחבי טבע בתוליים ומופלאים. לעומתם, חובבי הנופים הטרופיים והחופים החלומיים יכולים לבחור בטיול בדרום הודו, עם או בלי תוספת של סרי לנקה. לאן שלא תבחרו לטייל, אין ספק שהעיניים לא ישבעו מהמראות, המצלמה תעבוד שעות נוספות והלב ייפתח לעושר הבלתי נדלה שמסביב.

טיול להודו עם אקו טיולי שטח

אנו באקו טיולי שטח מציעים מסלולים ייחודיים, המשלבים  כמה מדינות בהודו. הטיולים כוללים, מעבר לנופים נפלאים, גם השתתפות בפסטיבלים מקומיים, סדנאות אומנות ומפגשים עם תושבים. הלינה במלונות ברמה גבוהה (5-4 כוכבים) וההדרכה ברמה מעולה, עם מדריכים בעלי ותק וניסיון ארוך שנים ביעד.

טיולים מאורגנים לאסיה והפסיפיק