המלצות על טיול לחצי האי קמצ'טקה

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על המדריך ד"ר גלעד (גילי) חסקין / מאת
לכל בוגרי קמצ'טקה, מחזור אוגוסט 2019.

לוקח זמן לעכל את מה שראינו וחווינו.

אין ספק שהחוויה הייתה עוצמתית ובלתי נשכחת ואנו נזכר בה גם בעוד הרבה שנים.

למרות ההבדלים בינינו הצלחנו להתגבש כקבוצה וזאת בזכותו של גילי שלא הרפה ודאג שהדברים יתבצעו בצורה מיטבית.

נעמתם לנו מאוד ורק שנהיה בריאים ונזכה לעוד חוויות כמו זו.

שבת שלום ושנה טובה

מאנה ודוד
המלצה על המדריך רונן רגב / מאת

המדריך- אני מאד מרוצה מרונן. ניכר שהוא מכיר את המסלול והאזורים שטיילנו בהם, בקי בחומר ומינון ההדרכה מאד מתאים לאופי הטיול. רונן מאד מסור ואחראי, דואג לרווחת הקבוצה. יחסי אנוש מצויינים. ביצוע הטיול היה נעים וחלק. הייתי שמח לנסוע איתו לטיולים נוספים.


הצוות המקומי – ארטיום מעולה. מאורגן. יחסי אנוש מצוינים. איכפתי, דואג שהכל "ידפוק", מכיר היטב את המסלולים ומספק הסברים מענינים משלו. נדיה  - אין מילים לשבח אותה על מסירותה והארוחות שהכינה לנו והכל בצנעה.


יוסף קליין

המלצה על המדריך גנאדי קוזקביץ / מאת איציק אחי יובל

גנאדי -ידע רב על רוסיה בכלל וקמצטקה בפרט כף לטייל עם גנאדי.

המלצה על המדריך גנאדי קוזקביץ / מאת רחל כהן

אדם מקצועי בעל ידע רב , מכיר את השטח ויודע להתמודד עם מצבים לא צפויים שהמקום מזמן , אחראי מאד ודואג לרווחת כל מטייל בקבוצה , איש צנוע ונעים הליכות עם לב ענק , אני מרגישה שזכיתי שגנדי היה מדריך הקבוצה.

המלצה על המדריך גנאדי קוזקביץ / מאת אהוד לב אן

גנדי- מדריך מהמם. סבלני עם חוש הומור הרבה אהבה וידע לטבע וכן למקומות. איש שיחה שוטף ותמיד נכון לסייע. להעצים אותנו מניסיונו הרב.

המלצה על המדריך גנאדי קוזקביץ / מאת רונן רגב

גנאדי מדריך בעל ידע רב, רגישות רבה לאנשים ונסיון גדול. הוביל את הטיול והקבוצה בצורה מעוררת הערכה !

המלצה על המדריך ד"ר זאב לוין / מאת אילנה וצבי פרידמן
זאב הדריך אותנו בטיול בקמצ'טקה. מעבר להיותו מדריך בעל ידע רב בחומר, התמצאות בכל גורמי ה"פרוצדורות" המסובכות ופתרון הבעיות שנבעו עקב מזג אויר קשה ובעקבות כך שינויי מסלול ושינוי מקום לינה, שמחנו לגלות אדם נחמד, קשוב לכל בעיה, אישית או קבוצתית, פותר בעיות במאור פנים מבלי לאבד סבלנות תוך כדי מתן שרותי תרגום בין המקומיים לחברי הקבוצה ובתוספת פעילויות מעבר למפורט במסלול הטיול.

נשמח לטייל עימו בטיולים נוספים.

 

בברכה
אילנה וצבי פרידמן כפר חגלה
המלצה על צוות אקו / מאת מירי ואבישי רביב
הי רונן,
קמצ'טקה מעניינת ומרתקת ובגדול מאוד נהנינו. צוות הטיול כלל מדריך ראשי דובר אנגלית מושלמת, מדריך משנה, טבחית, ונהג ומשאית 6X6 מצוינת ונוחה. הצוות היה מצוין!!!!! מעולם לא פגשתי בטיולים מאורגנים בחו"ל בצוות כה מסור ואכפתי אשר עשה ככל יכולתו לעזור, לתת ולתרום ככל הניתן לנוחיות המטיילים ולהצלחת הטיול. מגיע לצוות זה מלוא התשבחות.
תנאי הלינה היו כצפוי. 4 לילות בבתי מלון 3 כוכבים בסדר גמור. לילה אחד ב"מלון" בקתות עץ – בסדר. 2 לילות בבקתות - לא משהו אך בהחלט על פי אופי הטיול.
8 לילות באוהלים כצפוי, אוהל זה אוהל. יש להדגיש שעל יד האוהלים הוקם אוהל מטבח שכלל חדר אוכל גדול ומספיק והארוחות בשטח היו מעולות וענו אף לדרישות החריגות (צמחוינים, רגישי חלב, רגישי פירות ים). גנרטור צמוד וזמין ככל שנדרש להטענת בטריות.
המלצה על המדריך ד"ר רפי נצר / מאת אורית מנור שולמן (בשם קבוצת קמצ'טקה 2015)
אני אדבר בשקט, שאף אחד לא יוציא טלפונים (יש לי תסביכים) ושאלות בסוף...
מאיפה להתחיל לספר, הרי למרביתנו קמצ'טקה היתה חלום זמן רב. כבר במפגש הקבוצה קבלנו טעימות ראשונות מהתמונות מ- Google earth ועד לצילומים המרהיבים מטיולים קודמים. הציפיות היו גבוהות וקמצ'טקה סיפקה את כולן ועוד... טיסות המסוק, הדובים באגם קוריל, המעיינות הסופר חמים בלב השום המקום, הרי הגעש, שדות הלבה, הגייזרים והנופים הנשגבים. סבלת אותנו, על כל הקיטורים, חוסר הסבלנות לעיכובים ומזג האוויר ואין ספור הצעות הייעול. הובלת אותנו בהליכה, עם הסברים בלתי נדלים על הגיאולוגיה, הגיאוגרפיה, ההיסטוריה, החי והצומח (עם הפסקות מתודיות אם לא הקשבנו כיאות..) את השעות המתות תיבלת בהרצאות או סיפורים על מסעות אחרים באיסלנד או כל מקום קסום אחר בעולם. לימדת אותנו איך להתלבש כיאות, איך ללכת עם מקלות ו- 60 שניות על נימוסים, הליכות והקשבה...
אז רצינו להודות לך על ימים קסומים במקום מיוחד ועוצמתי זה - כמו שנאמר 'אמריקה!' להודות על תשוומת הלב וההשקעה ומחכים כבר לטיול הבא...