מרק שפירא

מדריך

מדריך טיולים מרק שפירא

קצת על מרק שפירא

יליד קולומביה. בוגר מדעי הטבע של האוניברסיטה העברית. חילק את חייו בין שתי אהבות טיולים וחינוך (בחינוך הלא פורמלי, בתנועת הצופים ומחנך בבית ספר חקלאי). מדריך בחו”ל יותר מ- 25 שנה. מרצה בתחום בכל מיני מסגרות, בין היתר בקורס למדריכי טיולים לחו”ל של האוניברסיטה הפתוחה. ב- 10 שנים האחרונות החל להדריך גם בארץ (נוער, צעירים ובוגרים) ולהתמחות בחו”ל בארצות הלטיניות, הן באמריקה והן באירופה.
מדריך במדינות: ארגנטינה, צ’ילה, ברזיל, פרו, קוסטה ריקה, אקוודור, קולומביה, ונצואלה, גואטמלה, דרום מקסיקו, בוליביה וניו זילנד.

 

תמיד הרגשתי, כדברי דוקטור – שאם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים! לכן אני תמיד מחפש מקומות חדשים וכאשר מוצא את המקומות הנפלאים אני רוצה לחלוק אותם עם אחרים!

המלצות

המלצה על המדריך מרק שפירא / מאת גדי בר-סלע
מרק שלום,
טיילנו בארגנטינה, צ'ילה וברזיל בקבוצה שאורגנה ע"י "אקו". הטיול בוצע בדיוק לפי התכנון. קיבלנו ממרק הדרכה מצוינת בכל ההיבטים של המקומות בהם ביקרנו גאוגרפי, היסטורי, תרבותי, אתני, חי, צומח, קולינריה ועוד. ההדרכה הייתה עניינית ולא מטריחה ומבוססת על ידע רב. מרק דאג לכול פרטי הטיול, תאום עם המדריכים והנהגים המקומיים, לוח זמנים מוקפד, כניסה ויציאה מהמלונות. הליווי וההדרכה נעשו ברוח טובה, בהתחשב בצרכים שונים של חברי הקבוצה ומתוך כוונה למקסם את חוויותינו מהטיול.