טיול לדרום אמריקה צילום: נעמה שרון

טרק בפרו

טרקים

הסלקנטאי כולל המאצ'ו פיצ'ו משולב באגמים ובפסגות המושלגות של רכס הוואיוואש | 19 יום

הרי האנדים הם רכס ההרים הארוך ביותר בעולם, המשתרע לאורך 8000 ק"מ וחוצה את יבשת אמריקה הדרומית לכל אורכה. שרשרת הרי האנדים חולשת על פני שטח עצום ועוברת בין רוב מדינות דרום אמריקה ביניהן: ונצואלה, קולומביה, אקוודור, פרו, בוליביה, צ'ילה וארגנטינה. במהלך ההיסטוריה התפתחו במרומי האנדים אימפריות אינדיאניות מפותחות, אשר שגשגו והצליחו בזכות השפע הגאולוגי והביולוגי באזור.
טרק לפרו, אל רכס הוואיוואש, מהווה טרק ייחודי למרומי רכס האנדים ואל מרכזי התרבויות האינדיאניות העתיקות. בטרק נעלה אל פסגות הרכס הלבן ונצעד עם רועי הלאמות והאלפקות בנוף בראשית קסום בין רכסים מושלגים, עמקים ירוקים ולגונות תכולות. מדריך הטיולים "לונלי פלנט" מגדיר את הטרק אל רכס הוואיוואש כטרק הטוב ביותר בדרום אמריקה ולאחד היפים והאיכותיים בעולם כולו.

מסלול הטיול

יום 1

ת"א - לימה

נצא בטיסת בוקר מוקדמת מת"א דרך יעד ביניים ללימה בירת פרו. נחיתה בשעות אחר הצהריים בלימה והעברה לבית המלון.

יום 2

לימה

יום התאקלמות ראשוני באווירה הפרואנית והדרום אמריקאית. נבקר במוזיאון ההיסטורי של לימה ובכיכר המרכזית ,בלימה העתיקה ובסמטאותיה היפות של העיר. לינה בלימה.

יום 3

קוסקו

טיסת בוקר תביא אותנו לקוסקו . קוסקו שנחשבת ל"בירת האינקה" נחשבת לאחת הערים הגבוהות בעולם, ולכן כאן לאט לאט נתחיל את צעדינו. אחר הצהריים נצא לשיטוט ראשוני בעיר קוסקו. נראה מבנים וקירות אדירים ששרדו עוד מתקופתם של האינקה, ונחזה בפאר הספרדי שהגיע לאחר חורבנה של ממלכת האינקה. נשוטט בשוק של העיר הגבוהה, נהנה מתבשילים מקומיים, שייקים המגיעים מהאיזור הטרופי הקרוב ודוכנים נתרגל קצת הליכה בעיר לקראת הטרק ונהנה מאווירה המיוחדת של העיר בירת האינקה. לינה בקוסקו. לינה בגובה 3,400 .

יום 4

אתרים מסביב לקוסקו והסתגלות להליכה בגבהים.

עם בוקר נצא לטיול הליכה באזור קוסקו לאתרי אינקה שמחוץ לקוסקו . נשלב הליכה בגבהים של 3400 מטר והסתגלות לגבהים לצד אתרים מרתקים שמאפיינים את המסתורין של האתרים של בני האינקה . אחר הצהריים נחזור לקוסקו ללינה במלון בעיר, לינה בקוסקו.

יום 5

אל הר הקשתות

יום הסתגלות נוסף לאחד האתרים שהפכו לפופולרים ביותר בפרו – הר הקשתות . הרבה מיסטיקה דתית נקשרה להר שצבוע בצבעים מרהיבים. ההר נחשב לאחת האטרקציות המרהיבות ביותר ברכס הרי וילקנוטה בזכות הצבעים המהפנטים ,שנגרמו כתוצאה מתהליכים שונים שעברו המינרלים והמתכות בשכבות ההר ויצרו את המראה המרהיב שמזכיר מעין בקבוקי זכוכית מלאי חול צבעוני .
נטפס לנקודת התצפית באימון גבהים נוסף לפני תחילת הטרק. לעת ערב נחזור לקוסקו ללינה.

ימים 6-10

טרק הסלקטנאי

נצא אל טרק הסלקנטאי המפורסם המוביל לעיר המסתורית מצ'ו פיצ'ו. נחזה בהרים אדירים שעליהם נחים קרחונים בוהקים. תחילה נעפיל למעבר הרים אלפיני בגובה של 4,620 מטר מעפ"ה, משם נרד אט אט וצמחייה טרופית ויישובים יחלו להופיע. לאחר שהקרחונים יהפכו לג'ונגלים ולמטעי קפה, נגיע לאחד משבעת פלאי העולם החדשים – מאצ'ו פיצ'ו, הלוא היא עיר עתיקה ומסתורית השוכנת בין הרים כבירים מכוסים ביער טרופי. נשוב אל קוסקו ברכבת בין נופים ציוריים.

יום 11

קוסקו – לימה – הוארז

בוקר רגוע בקוסוקו אחרי הטרק לסלקנטאי אחר הצהריים נצא בטיסה חזרה ללימה משם נצא בנסיעת לילה ארוכה להוארז שבצפון.

יום 12

הוארז והסביבה לגונה צ'ורופ

עם בוקר נצא לטיול התאקלמות נוסף ללגונה צ'ורופ הסמוכה לעיר שגובהה 4,470 מ'. את המשך היום נקדיש למנוחה, לעיר, לשוק, לשפע האוכל המקומי ואם יתמזל מזלנו – ניתקל בתזמורת כלי נשיפה הצועדת ברחובות לכבוד חג של קדוש או בתולה של קהילה של אחד הכפרים הסמוכים לעיר.
6 ק"מ, 3-4 שעות, 610 מ' עליה, 610 מ' ירידה

יום 13

קרחוני פסטורורי ופויה

עם בוקר ניסע דרומה מהוארז כדי לגעת בקרחון הפוסטורורי הנמצא בגובה של 5,240 מטר. ההליכה אליו לוקחת כשעה וחצי. נבקר גם באתר בן צומחים צמחי הפוייה ריימודנדי – הלוא הם הצמחים הכי גדולים במשפחת הברומליים (עד 12 מטר גובה) הנמצאים אך ורק ברכסי האנדים סביב גובה של 4,000 מטר ומזכירים קקטוס מוזר שלו 5,000 פרחים ושישה מיליון זרעים!
לעת ערב נחזור להוארז ללינה.

ימים 14-18

טרק וואיוואש

נצא מהוארז, העיר האינדיאנית היושבת בין קרחונים, נצא לטרק לפרו בן שישה ימים, אל הנופים והאנשים של רכס הוואיוואש, הדרומי בין רכסי הקורדיליירה בלנקה, הוא הרכס הלבן על שם הקרחונים המכסים אותו. זהו אחד הרכסים המבודדים והמיוחדים באנדים, רכס גרניטי משונן, מקורחן ומושלג שפסגותיו מן היפות באנדים ועל כן טרק זה נחשב היפה ביותר בדרום אמריקה. במרכז הרכס מתנשא ההר השלישי בגובהו בפרו, נבדו ירופחא (Nevado Yerupaja) ההדור, לגובה של 6,634 מ'. זהו טרק באזור גבוה, בו נעפיל כמעט מידי יום במעבר הרים בגבהים של עד 4,750 מ', מהם תצפיות מרהיבות על עמקים ירוקים ועל הפסגות המושלגות. נגלוש לעמקים, שבמרכזם לגונות תכולות הניזונות מקרחוני עד עצומים ולשפתן עדרים הנהנים מהעשב הטרי ומשמים בהירים של החורף האנדיני. ונבקר בכפרים אינדיאנים נידחים. הלינה תהיה בעמקי ההרים, שאף הם נמצאים בגבהים של כ- 4,000 מ'. בסוף הטרק נרד מהרכס לעבר העיירה קאחטאמבו הנמצאת בגובה של 3,400 מ'.

יום 19

לימה

עייפים אך מרוצים, נשוטט בעיר הבירה בין מבנים קולוניאליסטים, ובשוק המזכרות האינדיאני, כמו כן נחווה קצת את פרו המודרנית יותר במירה פלוריס נאכל ארוחת צהריים חגיגת של סיום ומשם ניסע לשדה התעופה לטיסת ערב חזרה נחיתה ביום ה- 20 לטיול.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?


תאריכי יציאה ומחירים

כרגע אין תאריכי יציאה קרובים לטיול

נשמח לשלוח לכם הודעה כשיקבעו התאריכים ולעניין אתכם בהרשמה.
השאירו לנו את פרטיכם בטופס המצורף וניצור עמכם קשר בהמשך.

רוצים לקבל עדכון כשיהיה תאריך?

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

שדה חייב להכיל לפחות 2 תווים

כתובת דואר אלקטרוני לא תקינה

טלפון חייב להכיל לפחות 9 ספרות

אנחנו מעוניינים לקבל עדכונים במייל או בSMS על טיולים.

תוספת ליחיד בחדר ואוהל : 490$

 

>>> לטיולים נוספים לדרום אמריקה – הקליקו כאן <<<דגשים מיוחדים

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות במסלול ת"א – לימה - ת"א דרך יעד ביניים.
טיסות פנים לימה – קוסקו – לימה
כלכלה: מלאה לאורך כל הטיול מארוחת ערב ביום הראשון ועד ארוחת צהריים ביום האחרון.
לינה: מלונות בדרגת תיירות בלימה קוסקו, אגוואס קליינטס ווארז. לינה באוהלים בתנאי קמפינג טובים (2 מטיילים באוהל) בשני הטרקים. לילה באוטובוס מיוחד לנסיעה להוארז יש להביא שק שינה אישי המתאים למזג אוויר חורפי קר.
צוות הדרכה : מדריך ישראלי מצוות "אקו", נהג ומדריכים מקומיים בימי הטיול הרגיל, מדריך הרים בימי הטרק. פורטרים, פרדות להעברת הציוד, טבח.
תחבורה: מיניבוסים ברמת תיירות טובה לסיורים והעברות.
תחבורה כמפורט בתוכנית
לינה, כלכלה וצוות כמפורט במסלול הטיול
דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול הטיול
דמי רישום וטיפול
טיפים לנותני השירותים המקומיים
מפגש הכנה לפני היציאה
מים במהלך הטרק נשתה מים מורתחים

המחיר אינו כולל

ביטוח אישי ומטען
כביסה ,הוצאות אישיות, כל שירות אחר אשר לא כלול בהצעה
בדיקות קורונה במידה וידרש

לתשומת לבכם

אופי הטיול: טרק לאזור הרי האנדים אל רכס הוואיוואש ורכס הסלקנטאי, אחד מן האזורים היפים בעולם. תנאי לינה טובים במחנה אוהלים נודד ועם צוות מקומי של מדריכים סבלים ועוזרים.
ימי הטרק: בימים אלה ילונו מחנה נודד הכולל אוהלים לכל שניים. מזרנים, מטבח וציוד לשטח, סבלים ו/או סוסים לציוד, גם לציוד האישי ומלווים. בימי הטרק כל הארוחות כלולות.
קבוצה: גודל הקבוצה 10-20 מטיילים ומדריך ישראלי מצוות אקו טיולי שטח..
מדינות אמריקה הלטינית הן מדינות אשר עדיין לא מפותחות דיין במתן שירותי תיירות. אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מוזיאונים סגורים, שינוי מועדים של ארועים וכיוצ"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות היעד הללו.
תנאים פיסיים בטיול: בחלקים מהטיול נשהה בגובה של יותר מ- 3,500 מטרים. בגבהים אלו עלולים להופיע סימפטומים של מחלת גבהים (A.M.S). אנו נשתדל ליצור תנאים נוחים להסתגלות לגובה. תנאים אלו אמורים להתאים לאנשים שבריאותם תקינה. מטיילים, בכל גיל, אשר מתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ עם רופא לפני יציאתם לטיול.
באם יהיה צורך מדריכינו יערכו שינויים (לטובת ורווחת הנוסעים) וזאת רק ע"מ לשפר את מסלול הטיול להביא להצלחתו המלאה.
רמת בתי המלון בדרום אמריקה נמוכה מהרמה המקובלת במערב.
למסלול הטיול המפורט אתם מתבקשים לפנות למשרדי אקו טיולי שטח.
אהבתם את הטיול? הרשמו עכשיו אהבתם את הטיול?

מידע נוסף

הודו – על פסטיבל הקומבה מלה

הסאדהו ההודי – "מתרגל רוחני" – מוותר על בית, משפחה, פרנסה, מעמד חברתי, דעות, אמונות ואפילו על […]

נשות ג'גו בדרום קוריאה

האי ג'ג'ו שבקוריאה הדרומית התפרסם לאחרונה כאחד מפלאי טבע של העולם המודרני. פנינת נוף הממוקמת בים הסיני […]

המלצות המטיילים שלנו

רוצים לשמוע מה המטיילים שלנו חושבים על הטיולים שלנו? אספנו בשבילכם את כל מכתבי ההמלצה שקיבלנו במקום אחד.

טרק בפרו

טרקים

הסלקנטאי כולל המאצ'ו פיצ'ו משולב באגמים ובפסגות המושלגות של רכס הוואיוואש | 19 יום