המלצות על טיול לטנזניה בעונת ההמלטות

לא נגענו, אתם אמרתם

 
המלצה על צוות אקו / מאת לבנה וטולי צבר
לחברת "אקו טיולי שטח" תודה על השי, אודה אם תפרסמי באתר שלכם ו/או בפייסבוק את מכתב התודה שלהלן:
לפני שבוע חזרנו ארצה מטיול ספארי מדהים. עכשיו כשהגוף כבר נח, ובנפש הסוערת מוטמעים החוויות, המראות, הקולות והריחות של טנזניה, הגיעה שעתן של התודות:
ראש וראשונה - תודה לציפי סודרי שביד מיומנת רקחה את התמהיל המוצלח של משתתפי הטיול, שכולם - ילדים, נערים, הורים וסבים - אוהבי אדם וטבע, חברמנים ומקסימים, שהיה נפלא לטייל איתם. שתכננה מסלול טיול מעניין ומרתק; שהפקידה את מלאכת ההדרכה בידיו של ד״ר אבי שפיר.
תודה ענקית לאבי שניצח על הטיול ועל הקבוצה בוירטואוזיות מדהימה, ושחלק עמנו את הידע הבלתי נדלה שלו. תודה לאבי על שבנועם הליכות וסבלנות הוליך אותנו למקומות הנכונים, וגילה לנו את רזיהם של טנזניה והספארי כאחד.
ואחרונים - ומאד חביבים - חברינו לטיול שהיו שותפים מצוינים לדרך ולחוויות, ושיהיה נעים לשוב ולטייל עימם.
מצפות בקוצר רוח לטיול הבא.
המלצה על המדריך / מאת אלי עמיר
לציפי יקירתי שלומות!!!
בני והנכדים טרם נרגעו מהלם הטיול לטנזניה, ולא חדלים לספר בנפלאות המסע. החברה הנחמדה והדואגת, המדריך משכמו ומעלה, בגישתו החינוכית והעניינית הן לבוגרים והן לדור הצעיר, גרמו להם ללא ספק להיפתח לעולמות חדשים ולאהבת הטבע.
ועל כל זאת ציפי, תודה לך ולכל אלה שעמלו להצלחתו של טיול זה.
המלצה על המדריך גלעד פלש / מאת מלי פינטוב
גלעד הוא אנציקלופדיה מהלכת. בעל ידע אין קץ, לכל דבר ולכל עניין. יודע ומסביר בצורה נלהבת על כל חיה או צמח או שבט. ממש היה תענוג לשמוע ולספוג את עושר הידע שלו שהלהיב אותנו!!!

מלי פינטוב
המלצה על המדריך גלעד פלש / מאת אבירם נדב
גלעד ידע להעביר את שפע המידע שברשותו בדרך ברורה ובהירה. התרשמנו מהידע הרב בתחומים השונים והדרך בה קשר בין מעגלי החיים שבאפריקה - חי, צומח ואדם. הכול בנועם, בסבלנות ובפירוט. כאדם - פגשנו אדם רגיש, בן אדם!

אבירם נדב
המלצה על המדריך ד"ר יהודה אריאלי / מאת לילך ודני קולני
יהודה היה פשוט מושלם!!! מדריך סימפטי, אינטליגנטי, בעל ידע רב, ידע לענות על כל השאלות שנשאל ובהרחבה רבה. בעל אינטלגנטציה רגשית. הוביל את הקבוצה בהבנה ובהתחשבות לפרט ולכלל.

לילך ודני קולני